Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
thumbnail-160x600

Bülent Bakış Tanıtım Toplantısı Düzenledi!

Orhangazi’de gelecek yıl mart

Orhangazi’de gelecek yıl mart ayında olması beklenen esnaf sanatkarlar odası seçimleri öncesi, daha önce  adaylığını açıklayan Bülent Bakış, aday yönetim listesi ile birlikte tanıtım toplantısı düzenledi.

Orhangazi’de esnaf odasında seçim heyecanı başlıyor, Mart ayında yapılması düşünülen seçim için çalışmalarına başlayan adaylardan Bülent Bakış önceki akşam Orhangazi’de beraberindeki yönetime aday listesi ile birlikte Orhangazi esnafının karşısına çıktı. İlçeden bazı esnafların katıldığı toplantıya Chp , İyi Parti ve Demokrat Parti ilçe başkanları ve bazı derneklerin başkan ve yöneticileri katıldı.

‘’Hizmet İçin Adayım’’

Konuşmasında Orhangazi’de esnafların yararlanacağı tüm hizmetlerin sağlanması adına yönetime aday olduklarını ifade eden Bülent Bakış , esnafımızın sorunlarını biliyoruz, her konuda ben ekibim bu sorunları çözmek ve esnafımıza sağlanması gereken desteklerin göreve geldiğimiz takdirde onlara ulaşması için elimizden geleni yapacağız, bu yüzden ilçe esnafından seçimlerde destek istiyoruz’ Orhangazi Muhtelif Esnaf ve Sanatkârlar Odamızın olağan genel kurul toplantısı öncesinde değerli üyelerimize hizmete talip olduğumuzu açıkladığımız aday tanıtım toplantısına bizzat katılarak yanımızda olan;  Siyasi partilerimizin yöneticilerine, Sivil toplum kuruluşlarımızın yöneticilerine,  Çok kıymetli üyelerimize, Çiçekleri ile programına renk katan kıymetli dostlarımıza, Ayrıca, destek ve katkılarını her zaman hissettiğimiz tüm eş, dost ve Oda üyelerimize teşekkür ederiz. Omuzlarımızdaki yükün farkında, sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Bizlere olan güveninizi boşa çıkartmayacağız’’ dedi.

 

Bülent Bakış’ın Yönetime Aday Listesinde

İbrahim Orbay , Serkan Demir , Seyde Aksu, Tunca Uludağ , Yaşar Satılmış , Yılmaz Coşgun, Ahmet Aksoy , Abdullah Canket, Gülhan Arpalık, Nedim Çancı , Metin İldeniz, Şaban Çıtak, Rafet Bülbül , Mustafa Emre , Volkan Şimşek , Suat Kaya , Seda Alioğlu , Mete Teoman , Murat Çaktı, Semih Karayurt, Turgay Kırcıoğlu , Harun Pehlevan , Soner Aslan , Funda Kezban Yılmaz , Buket Uçar , Talha Demirdöven , Oktay Giden isimleri yer alıyor.

Dörtyol escort