Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
thumbnail-160x600

OBAK Karlı Havada Orhangazi’de Sahada!

Orhangazi’de belediye bünyesinde faaliyet

Orhangazi’de belediye bünyesinde faaliyet gösteren OBAK arama kurtarma ekibi, belediye başkanı Bekir Aydın’ın talimatıyla, kar yağışının etkili olduğu ilçe genelinde tam kadro sahada olarak , vatandaşlara yardımcı oldular.

Orhangazi’nin gerek araç ve ekipman gerekse eğitim anlamında tam donanımlı ilk ve tek arama kurtarma ekibi olan Orhangazi belediyesi arama kurtarma ekibi OBAK kar yağışının yoğun bir şekilde devam ettiği Orhangazi’de Belediye Başkanı Bekir Aydın’ın verdiği talimatla, tüm ekip üyeleri tarafından sahaya avrupa yakası escort çıktı.

Özellikle soğuk kış gecesini dışarda kimsenin kalmaması için ilçe genelinde arama tarama yapan OBAK , terminalde çocukları ile mahsur kalan bir kadını ve onun haricinde dışarda kaldıklarını tespit ettikleri 3 kişiyi sıcak bir otele yerleştirdi.

OBAK ekipleri yine Orhangazi Devlet Hastanesi yolu üzerinde hazır bekleyerek , hastaneye çıkmak isteyen vatandaşlara yardım etti.

Kar yağışının devam ettiği süre içinde olası bir olumsuz durumun yaşanmasına karşın 24 saat boyunca görevde olacağı öğrenilen OBAK , şuana kadar soğuk ve kar yağışının yoğun olarak devam ettiği süre içinde yaptığı çalışmalar ile vatandaşlar tarafındanda takdir ile karşılandı.