Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
thumbnail-Cargill-23-Nisan-2024-160x600
thumbnail-Cargill-23-Nisan-2024-160x600

Orhangazi Cumhuriyet alanında iftar geleneği sürüyor

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından Orhangazi Cumhuriyet alanında her yıl geleneksel olarak düzenlenen iftar buluşması bu Ramazan ayında da çok sayıda vatandaşın ve Cumhur ittifakı parti teşkilatlarının katılımı ile yapıldı.

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından

İftar yemeğine, Belediye Başkanı Bekir Aydın’ın ev sahipliğinde, geçmiş dönem Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Fethi Yıldız, AK Parti Orhangazi İlçe Başkanı Gokhan Ulusu, Cumhur İttifakı ilçe yöneticileri, sivil toplum örgütü temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Programda konuşan Eski sanayi ve teknoloji bakanı Mustafa Varank, Büyükşehir belediye başkan vekili Fethi Yıldız ve AK parti ilçe başkanı Gökhan Ulusu yaptıkları ortak bir açıklama ile iftara katılan vatandaşların Ramazan ayını kutladılar ve 31 mart yerel seçimleri için saha çalışmalarına birlik ve beraberlik içinde devam ettiklerine vurgu yaptılar.

Belediye Başkanı Bekir Aydın, iftarın ardından yaptığı açıklamada, Orhangazi Meydanı’nda kurulan bereket sofrasında vatandaşlarla birlik ve beraberlik içinde olduklarını belirtti. Aydın, “Büyükşehir Belediyemizin organize ettiği bu iftar programında, vatandaşlarımız bu mübarek ayın ruhuna uygun şekilde hemşehrilerimizle bir araya geldi. Katılımlarından dolayı tüm hemşehrilerime teşekkür ederim,” dedi.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, ilerleyen zamanlarda da her ortamda, her şekilde hemşehrileriyle bir olmaya, beraber olmaya devam edeceklerinin altını çizdi.