Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Orhangazi Futbol Okulu, Kuşadası’ndan başarı ile döndü!

Orhangazi Futbol Okulu, Kuşadası’nda düzenlenen 10 Numara Sportif tarafından organize edilen Parlayan Yıldızlar Futbol Turnuvası’na katılarak büyük bir başarı elde etti. Turnuvaya U-10, U-12 ve U-13 yaş kategorilerinde temsil edilen Orhangazi Futbol Okulu, Türkiye genelinden 85 takımın yarıştığı bu prestijli organizasyonda önemli bir performans sergiledi.

Orhangazi Futbol Okulu, Kuşadası'nda

Genç futbolcular, mücadele dolu maçlar sonucunda üç ayrı yaş kategorisinde önemli dereceler elde ederek Orhangazi’ye 3 kupa ile döndü. U-10 kategorisinde ikincilik, U-12 ve U-13 kategorilerinde ise üçüncülük elde eden Orhangazi Futbol Okulu, başarılı performansıyla dikkatleri üzerine çekti.

Turnuvada ortaya koydukları başarılı oyun ve azimle adından söz ettiren genç futbolcular, antrenörleri ve taraftarları tarafından coşkuyla karşılandı.

Orhangazi Futbol Okulu’nun kazandığı kupalar, ilçede futbolun gelişimine ve gençlerin spora olangisine olumlu bir katkı sağladı.


Orhangazi Futbol Okulu yöneticileri ve antrenörleri, genç futbolcuları tebrik ederek başarılarının devamını diledi. Ayrıca, futbolun gençler üzerindeki olumlu etkilerini vurgulayarak, sporun gençler için önemini ve değerini vurguladılar.