Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

AK Parti İlçe Başkanı Ulusu Aday Adaylığı Sürecini Değerlendirdi

Ak Parti Orhangazi ilçe

Ak Parti Orhangazi ilçe başkanı Gökhan Ulusu, önceki gün sona eren,   31 mart yerel seçimleri için  aday adaylığı süreci ve AK Partiden  Orhangazi belediye  başkanı olmak için partiye yapılan  aday adaylığı başvuruları  hakkında açıklama yaptı.

Gökhan Ulusu yaptığı açıklamada ;

Kıymetli Hemşehrilerim;Öncelikle hepinizi saygı, sevgi ve muhabbetle selamlıyorum.

28 Mayıs Seçimleri’nde gerek ilçemizde gerekse ülke genelinde Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a göstermiş olduğunuz teveccüh bizleri de ziyadesiyle memnun etmiştir.
Cumhur İttifakı olarak birlik ve beraberlik içerisinde elde etmiş olduğumuz büyük zaferle birlikte Türkiye Yüzyılı’nı hep birlikte başlatmış olmanın haklı onurunu ve gururunu yaşadık.

31 Mart 2024 tarihinde gerçekleştirilecek olan Mahalli İdareler Seçimleri’nde ise bir kez daha Cumhur İttifakı olarak el ele gönül gönüle vererek yeni bir zafer için yollara revan olmaya başladık.
AK Parti teşkilatları olarak belirlenen takvim içerisinde Belediye Başkan Aday Adaylıklarını tamamlamış bulunmaktayız.
Aziz milletimizin ve kıymetli teşkilat mensuplarımızın partimize göstermiş oldukları ilgi ve alaka neticesinde 8 (sekiz) aday adayımız partimize resmî başvurularını yaparak süreci tamamlamış oldular.

AK Parti Genel Merkezimiz tarafından daha önce de belirtilmiş olduğu gibi mevcut Belediye Başkanımız ve Mevcut İlçe Başkanları da doğal aday olduğunu da siz kıymetli kamuoyuna bildiririz.

Aday adayı başvurularını gerçekleştiren kıymetli yol arkadaşlarımıza bir kez daha teşekkür ediyor; sürecin Partimize, Cumhur İttifakımıza ve İlçemize hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

ResimLink - Resim Yükle