Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
thumbnail-160x600

Ali Koç yeniden Fenerbahçe Başkanı oldu!

Ülker Stadı’nda gerçekleştirilen Fenerbahçe Kulübü Olağan Seçimli Genel Kurulu’nda oy kullanma işlemi saat 10:00’da başladı, 17:00’de sona erdi ve oy sayımına geçildi. Sandıklardan gelen resmi olmayan sonuca göre Ali Koç önde. Sayım sürerken kürsüye çıkan Aziz Yıldırım, Ali Koç’u tebrik etti.

Ülker Stadı'nda gerçekleştirilen Fenerbahçe

 

Fenerbahçe Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı, Ülker Stadyumu’nda yapılıyor. İki gün süren toplantının ilk gününde dün yönetim kurulu faaliyet raporu, denetim kurulu raporu okunarak kongre üyeleri tarafından oylanarak kabul edildi. Mevcut yönetim de üyeler tarafından ibra edildi.

 

Kongrenin ikinci gününde ise oy verme işlemine başlandı. Stadyumda saat 10.00’da başlayan oy kullanma işlemi saat 17.00’de sona erdi. Başkan adaylarından Ali Koç sarı, Aziz Yıldırım ise beyaz pusulada yer aldı.

 

AZİZ YILDIRIM, ALİ KOÇ’U TEBRİK ETTİ

 

Oy sayımı sürerken kürsüden konuşan Aziz Yıldırım, “Tüm delegelere teşekkür ediyorum. Ben ve arkadaşlarım görevimizi yaptık. İnşallah Ali Koç ve arkadaşları bu sene Fenerbahçe’yi şampiyon yaparlar. Biz de elimizden gelen desteği veririz” dedi. Yıldırım konuşmasının ardından Ali Koç ile kucaklaştı.

 

İLK SONUÇLAR GELDİ

 

Fenerbahçe seçiminde ilk sandık sonuçları belli oldu.

 

4 numaralı sandık sonucu:

 

Ali Koç: 295

Aziz Yıldırım: 270

 

6 numaralı sandık sonucu:

 

Ali Koç: 348

 

Aziz Yıldırım: 255