Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Artık Evde Kal, Sevdiklerinle Kal

Bugüne kadar yazmamak için

Bugüne kadar yazmamak için kendimle savaştım ama insanların dünyayı etkisi altına alan bu virüsü umursamaz tavırları insanı çileden çıkartıyor.

Bugün 13.04.2020 Pazartesi ve Orhangazi’nin pazarı kuruldu, pazar yeri ana baba günü sosyal mesafemi pazara daha uğramamış anlaşılan devletin bütün mercilerinin uyarısına rağmen, Orhangazi de sanki hiçbir şey olmamış salgın buraya uğramamış gibi her şey günlük gülistanlık yollar kalabalık sokaklar kalabalık sosyal mesafe yok ve daha dün 2 günlük sokağa çıkma yasağının ardından Orhangazi dışarıda.

Evet ihtiyacı olan ihtiyacını giderecek ona diyecek bir şemiz yok ama gezmenin manası ne bunu anlamıyorum.

Orhangazi de vaka sayısı gün geçtikçe artmakta bana bir şey olmaz dememeli, evet sana belki bir şey olmaz, ya sevdiklerin ya ailen onlar dedelerimiz, ninelerimiz, büyüklerimiz onlarıdamı düşünmüyorsunuz. Sinsi bir düşmanla savaş halindeyiz 10 gün içinde sevdiklerimizi aramızdan alacak görünmeyen bir düşman tüm sağlık personellerimiz sevdiklerimizi bizim aramıza döndürmek için savaşırken neden biz onlara yardım etmiyoruz neden bizim için canlarını hiçe sayanlara yardım etmemekte ısrar ediyoruz ailelerine hasret kalan bu insanlara azıcıkta olsa yardım etmek için evde kalsak çok mu zor.

YARIN ÇOK GEÇ OLMADAN ORHANGAZİ TEHLİKENİN FARKINA VAR, ARTIK EVDE KAL SEVDİKLERİNLE KAL

ResimLink - Resim Yükle