Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Başkan Aydın ”Başkanımla Okuyorum” Etkinliği Kapsamında 15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesinde

Belediye Başkanı Bekir Aydın, “Başkanımla Okuyorum” etkinliği kapsamında 15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi öğrencileriyle birlikte kitap okudu. Belediye Başkanı Bekir Aydın, öğrencilerle kitap okuma etkinliğinin ardından sohbet ederek, genç öğrencilerin fikir ve önerilerini dinledi. Bekir Aydın Orhangazi Belediyesi tarafından yapılan ve geçtiğimiz günlerde bitirilen okul bahçesi parke kaplama çalışmasını yerinde inceledi. Okul müdürü Necmi Kartal parke kaplama çalışmasından ötürü Belediye Başkanı Aydın’a teşekkür etti.

Belediye Başkanı Bekir Aydın,

Bu Hafta Gençlerle Buluştuk

“Başkanımla Okuyorum” çalışmasıyla ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Aydın, kitapların dilinden anlamak için sürekli öğrencilerimizle bir araya geleceğiz, diyerek sözlerine “Kitap okumak aslında başka hayatları o hayatların içerisine girerek onları anlamaktır. Bu şekilde kitap okuyarak çokta çaba harcamadan farklı birçok hayatı tanıyıp, farklı birçok yere gidebiliyoruz.” İfadelerini kullandı.

Aydın, 15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi öğrencileri ile geçirdikleri güzel saatlerin kendisi için çok değerli olduğunu belirterek, öğrencilere, okul müdürü Necmi Kartal’a ve öğretmenlere nazik misafirperverlikleri için teşekkür etti.

Belediye Başkanı Aydın Şehrin Bütün Kesimleriyle Bir Arada

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, öğrencilerle buluşmalarını sürdürerek “Başkanımla Okuyorum” etkinliği kapsamında 15 Temmuz şehitler Anadolu Lisesi öğrencileriyle bir araya geldi. Öğrencilerle birlikte kitap okuyan Belediye Başkanı Aydın, okuma sonrasında öğrencilerle sohbet etti ve onların istek ve önerilerini dinledi. Öğrenciler, etkinliğin belirli aralıklarla devam etmesini beklediklerini söyledi.