Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
thumbnail-Cargill-23-Nisan-2024-160x600
thumbnail-Cargill-23-Nisan-2024-160x600

Başkan Aydın Esnaf ve Sanayi Temsilcileriyle Bir Araya Geldi

Cumhur ittifakı Orhangazi belediye başkan adayı Bekir Aydın saha çalışmaları kapsamında Orhangazi Küçük Sanayi Sitesi’ni ve Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti. Esnaflar ve ticaret odası üyeleriyle gerçekleştirdiği buluşmalarda, şehrin geleceği için önemli fikir alışverişlerinde bulunuldu.

Cumhur ittifakı Orhangazi belediye

Başkan Aydın Orhangazi küçük sanayi sitesi ziyaretinde  bir araya geldiği sektör temsilcileri Orhangazi’nin ekonomik kalkınmasına yönelik stratejiler ve projelerini paylaştı. Orhangazi ticaret odası yönetiminide ziyaret eden Aydın,  Ticaret odası başkanı Erol Hatırlı ile önümüzdeki dönemine ait atılacak adımlar konusunda istişarelerde bulundu.

Belediye Başkanı Aydın, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “Şehrimizin değerleriyle buluşmaya devam ediyoruz. Küçük Sanayi Sitesi’nde faaliyet gösteren esnaf vatandaşlarımızın yanı sıra, Sanayi ve Ticaret Odası’nı da ziyaret ederek, Orhangazi’miz için önemli görüşmeler gerçekleştirdik. Sorunları dinleyerek ve önerileri değerlendirerek, şehrimizin ticaretini ve sanayisini daha ileriye taşıyacak adımları atmayı hedefliyoruz.” dedi.

Başkan Aydın, Orhangazi’nin ticari potansiyelini artırmak ve yerel işletmelerin rekabet gücünü desteklemek için çalışmalarına ara vermeden devam edeceğini belirtti.