Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Başkan Aydın’dan 24 Kasım Öğretmenler Gününde Öğretmenlere Ziyaret

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın Aralarında İlkokul Öğretmeninin de Bulunduğu Öğretmenleri Ziyaret Etti

 

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın Öğretmenler Günü dolayısıyla emekli öğretmenler Sevim ve Hüseyin Ataç, Rahmiye Türkmen, Nebahat Kral ve depremzede öğretmen Melike Özmen’i evlerinde ziyaret etti. Aydın, ziyaretler sırasında 24 Kasım Öğretmenler gününü kutlayarak çiçek sundu. Belediye Başkanı Bekir Aydın kendisinin de ilkokul öğretmeni olan emekli öğretmen Rahmiye Türkmen’i ziyareti sırasında heyecanlı dakikalar yaşadı. Ziyarette, öğretmen öğrenci okul anılarını yâd etti.

 

 

Öğretmenlerimizin Ellerini Öpüp Dualarını Aldık

 

Belediye Başkanı Bekir Aydın, yaptığı açıklamada, “Öğretmenlerimiz geçmişte büyüklerimizi yetiştirdikleri gibi bugün de çocuklarımızı hayata hazırlıyorlar. Bu zor ve sorumluluk isteyen mesleği icra eden öğretmenlerimize minnettarız. Öğretmenler Günü vesilesiyle sevgili eşimle beraber değerli, ilkokul öğretmenim Rahmiye Türkmen Hanımefendi ve kıymetli öğretmenlerimizi ziyaret edip ellerini öperek dualarını alma fırsatı bulduk. Sıcak misafirperverlikleri için teşekkür ediyor, bütün öğretmenlerimizin Öğretmenler Gününü kutluyorum” dedi.

 

Hem Sohbet Edildi Hem Fikir Alışverişinde Bulunuldu

 

Başkan Aydın, yoğun geçen bir günün ardından katıldığı programların sonrasında eşi Kıymet Aydınla birlikte öğretmenleri ziyaret etti. Belediye Başkanı Bekir Aydın ve eşi Kıymet Aydın bu çerçevede emekli öğretmenler Sevim ve Hüseyin Ataç, Rahmiye Türkmen, Nebahat Kral ve depremzede eğitimci Melike Özmen’in evlerine konuk oldu. Sıcak bir atmosferde geçen sohbetler sırasında eğitim sistemi, Orhangazi’deki okullar ve öğrenci durumu hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu. Öğretmenler ziyaretten ötürü çok mutlu olduklarını belirterek Belediye Başkanı Bekir Aydın ve eşi Kıymet Aydına teşekkür etti. Başkan Bekir Aydın kentin değerleriyle buluşmalarını sürdürecek.