Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Başkan Aydın’dan Orhangazi halkına teşekkür 

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, 31 Mart yerel seçimlerinde ikinci kez Orhangazi Belediye Başkanı seçilmesi vesilesiyle bir teşekkür mesajı yayınladı. Belediye Başkanı Aydın mesajında, “Gönülden Gönüle giden yol, önce sokak sokak Orhangazi’mize, oradan da sandıklara ulaşmış ve nihayetinde Türkiye yüzyılı Belediyeciliğine varmıştır,” diyerek sözlerine şöyle devam etti:
“Bugünler, yüreğimizi coşkuyla dolduran günler. Sizlerin teveccühü ve desteğiyle, bir kez daha bizlere güç verdiniz. Yerel seçimlerde ikinci kez bize güvenerek, bize güç vererek, bizi onurlandırdınız. Sizlere minnettarız, sizlerin sayesinde buradayız.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir
Her birinize, bu seçim sürecinde yanımızda olduğunuz için teşekkür etmek istiyorum. Sizlerin sevgisi ve desteği olmadan, bu zafer mümkün olmazdı. Sizlerin duaları ve samimi desteğiyle, daha güçlü ve daha kararlı bir şekilde yol aldık.
Sizlerin umutları ve beklentileri bizim için çok değerli. Bu kutsal emaneti boşa çıkarmamak adına, daha çok çalışacak ve daha fazla gayret göstereceğiz. Her birinizin hakkını hizmetle ödemek için var gücümüzle çalışacağız.
Bu zafer hepimizin zaferidir.”
Aydın, mesajına şu ifadelerle son verdi: “Sizlerle birlikte, daha güzel bir gelecek için yola çıktık ve bu yolda ilerlemeye devam edeceğiz. Sizlere olan borcumuzu ödemek için, cumhur İttifakımızın gücüyle Orhangazi‘mize Türkiye yüzyılı belediyeciliğini getirmek için var gücümüzle çalışacağız. Sizlere teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum.”