Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
thumbnail-Cargill-23-Nisan-2024-160x600
thumbnail-Cargill-23-Nisan-2024-160x600

Başkan Aydın’ın Ülkü Ocakları Ziyaretinde Birlik ve Beraberlik Mesajları

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Cumhur İttifakı’nın ilçe başkanları Gökhan Ulusu, Halil Bozoğlu ve belediye meclis üye adaylarıyla birlikte Ülkü Ocakları’nı ziyaret etti. Ziyarette Cumhur ittifakı Orhangazi belediye Başkan Aydın gençlere projelerini anlattı ve onların fikirlerini dinledi.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir

Birlik ve Beraberlik Vurgusu Yapıldı

Belediye Başkanı Bekir Aydın, gençlere hitaben yaptığı konuşmada, “Biz biriz ve bir aradayız. Desteklerinizin tam olduğundan eminim,” diyerek birlik ve beraberlik mesajı verdi. Kendini Ülkü Ocakları’nda evinde hissettiğini belirten Aydın, “Ülkücüler, milliyetçiler vatanını seven, onu canını feda edercesine koruyan bu milletin kilit taşlarıdır,” ifadelerini kullandı ve “Orhangazi ovası Ülkücüler yuvasıdır,” sloganını hatırlattı.

AK Parti ve MHP İlçe Başkanları Gökhan Ulusu ve Halil Bozoğlu da Açıklamalar yaptı.

AK Parti İlçe Başkanı Gökhan Ulusu, Ülkü Ocakları’nın Türkiye için önemli bir mekân olduğunu vurgulayarak, “Ülkü ocakları bizim, hepimizin, bütün Türkiye’nin mutlaka yolunun geçtiği bir ocaktır,” dedi ve misafirperverlikleri için teşekkür etti. MHP İlçe Başkanı Halil Bozoğlu ise, Ülkü Ocakları’nın köklü geçmişine dikkat çekti ve “Buralardan çıkan, buralarda yetişen birçok insan Türkiye’nin kaderine olumlu etkiler yapmıştır. Buranın mensubu olmakla gurur duyuyoruz,” şeklinde konuştu.