Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Başkan Bekir Aydın mazbatasını aldı ,belediye önünde çiçeklerle karşılandı

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Cumhur İttifakı adayı olarak girdiği 31 Mart yerel seçimlerinin ardından, ikinci dönem için mazbatasını alarak göreve başladı. Tören, Orhangazi İlçe Seçim Kurulu Başkanlığı’nda düzenlendi.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir

Aydının ailesiyle birlikte katıldığı Mazbata Törenine, Cumhur İttifakı ilçe başkanları Gökhan Ulusu ve başkanvekili Abdullah Demir, belediye meclis üyeleri, AK Parti ve MHP teşkilat mensupları ile çok sayıda vatandaş iştirak etti.

 

Ara Vermeden Hizmete Devam

Belediye Başkanı Aydın yaptığı açıklamada, “Allah’a şükürler olsun ki, bizlere güzel Orhangazi’mize ikinci dönemimiz için de hizmet etme fırsatı verdi. Başta AK Parti ilçe başkanımız Gökhan Ulusu ve MHP ilçe başkanımız Halil Bozoğlu olmak üzere, tüm Cumhur İttifakı mensuplarımıza, elbette ki vefakâr hemşehrilerime teşekkür ederim,” dedi. Aydın sözlerine şöyle devam etti: “Burada bir parantez de ailem için açmak istiyorum. Her zaman olduğu gibi seçim döneminde de sürekli yanımda olan hayat arkadaşım sevgili eşime, sevgili evlatlarıma, değerli anneme ve babama ve hayatımın bütün evrelerinde omuz omuza verdiğimiz kardeşlerime de çok teşekkür ediyorum.” Aydın, sözlerinin devamında, “Birinci dönemimde olduğu gibi, ikinci dönemimde de gece gündüz demeden, teşkilat mensuplarımızla ve hemşehrilerimizle el ele vererek Orhangazi’miz için çalışmayı sürdüreceğim,” vurgulamalarını yaptı.

Alkışlarla Karşılandı

Mazbatasını İlçe Seçim Kurulu Başkanlığı’ndan alan Başkan Aydın ve meclis üyeleri, Cumhur İttifakı teşkilat mensupları ve hemşehrileri eşliğinde belediye meydanına kadar yürüdü. Burada belediye personeli tarafından alkışlarla karşılanan Aydın ve beraberindekiler, personelle tek tek tokalaşarak belediyeye geçti.

Başkan Bekir Aydın, 2019 yerel seçimlerinin ardından ikinci kez Orhangazi Belediye Başkanı olarak görevine başladı.

Aydın’ın liderliğindeki yeni dönemin, ilçenin gelişimi için yeni projeler ve hizmetler getireceği bekleniyor. Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın ve ekibinin, kentin ihtiyaçlarına yönelik çalışmalar yaparak, ilçenin refah seviyesini daha da yükseltmeye odaklanacakları öngörülüyor.