Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Bekir Aydın Başkanımla Okuyorum Etkinliği İçin Ahmet Yesevi Okulunda Öğrencilerle Kitap Okudu…

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, “ Başkanımla Okuyorum” projesi kapsamında bu hafta Muradiye mahallesi Ahmet Yesevi Ortaokulunda 6-A Sınıfında düzenlenen kitap okuma etkinliğinde öğrencilerle bir araya gelerek kitap okudu. İlçe genelinde kitap okuma alışkanlığını kazandırmak amacıyla düzenlenen bu proje kapsamında okullarda ve farklı bölgelerde kitap okuma etkinliği devam ediyor.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, “Bugün Ahmet Yesevi Ortaokulunda 6/A sınıfında öğrenciler ile bir araya gelerek kitap okuma etkinliğimiz gerçekleştirdik. Bizlerin bu projedeki en büyük amacı insanlarımıza kitap okuma alışkanlığını daha fazla aşılamaktır. Gittiğimiz okullardaki öğrencilerimiz ile beraber kitaplarımızı okurken o kadar keyif alıyorum ki inanın o gözlerindeki ışıltı ile geleceğe umutla bakıyorlar. Her bir öğrencimiz bizlerin en kıymetlileri ve geleceğimizin teminatlarıdır. Kitap okuma etkinliğimiz düzenli olarak devam edecektir. Kitap okumanın her türlü faydasını her geçen gün daha iyi anlayacaklardır.

Kitap sevgisi empati yeteneğini güçlendirir

Kitap okumanın her türlü faydası olduğunu ifade eden Başkan Aydın, sizlere de yeni bilgiler kazandırdığını asla unutmayın. İlçemizde kitap okuma alışkanlığını sevdirmek ve teşvik etmek amacıyla her alanda kitap okumaya yönelik etkinliklerimizi sürdüreceğiz. Kitap okumanın zeka kapasitesini artırdığını gibi empati yeteneğini de güçlendirdiğini ve bunun gibi birçok faydasını olduğunu da sevgili öğrencilerimize vurguladık. Her alanda ifade ettiğim gibi boş vakitlerinizin en güzel değerlendirme şekli kitap okumaktır. Sizlere en güzel tavsiyem bol bol kitap okuyun ”dedi.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, “ Başkanımla Okuyorum” projesi kapsamında Ahmet Yesevi Ortaokul 6-A sınıfı öğrencileri ile bir araya geldi.

Öğrenciler ile birlikte kitap okuyan Başkan Aydın, okuma sonrası öğrencilerle sohbet etti ve onların istek ve önerilerine dinledi. Öğrenciler etkinlikten büyük keyif aldıklarını ifade ederek, Başkan Bekir Aydın ile sohbet etmekten mutlu olduklarını belirterek teşekkür etti.

ResimLink - Resim Yükle