Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
thumbnail-Cargill-23-Nisan-2024-160x600
thumbnail-Cargill-23-Nisan-2024-160x600

Bekir aydın ve ekibi tam kadro sahada! ”Orhangazi için daha çok çalışacağız”

Orhangazi’de yeni dönem için yeniden Cumhur ittifakının adayı olarak gösterilen mevcut belediye başkanı Bekir Aydın ve ekibi seçim çalışmaları kapsamında Üreğil ve Mahmudiye Mahalleleri ve Yeniköy Mahallesi, Ortaköy mahallesi sakinleriyle buluşarak, seçim çalışmalarını sürdürdü. Bir araya geldiği vatandaşlara, Orhangazi için daha çok çalışacaklarını söyleyen Aydın yaklaşık 1 hafta sonrasında yapılacak olan seçimde destek istiyor.

Orhangazi’de yeni dönem için

Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı ve aynı zamanda mevcut Belediye Başkanı olarak Belediye Başkanı Bekir Aydın ekibiyle birlikte, seçim kampanyası çerçevesinde mahalle ziyaretleri yaparak, vatandaşlarla yüz yüze görüşmeler gerçekleştiriyor.

Bu görüşmelerde Aydın, vatandaşların hal ve hatırlarını soruyor, ikinci dönem için planlarını paylaşıyor ve onların fikirlerini alıyor. Aldığı geri bildirimler, Başkan Bekir Aydın’ın projelerini daha da geliştirmesine katkı sağlıyor.

Başkan Aydın seçim çalışmaları ile ilgili yaptığı açıklamada, “Mahallelerimizi ziyaret ederek, vatandaşlarımızın sorunlarını ve önerilerini dinliyoruz. Onların günlük hayatlarına dâhil oluyor ve planlarımızı paylaşıyoruz. Destekleri bizim için çok kıymetli, her bir vatandaşımıza minnettarız,” dedi.