Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Bekir Aydın’dan Ramazan Ayı Mesajı

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın Ramazan ayı dolasıyla bir mesaj yayınladı

Başkan Aydın Mesajında; “ Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennemden kurtuluş olan Ramazan-ı Şerif Milletimiz İslam âlemi ve tüm insanlık için hayırlara vesile olsun. Cenab-ı Allah ibadetlerimizi kabul eylesin, bizleri birlik ve beraberlik içinde Ramazan Bayramına kavuştursun.

Ramazan ayına girmemiz vesilesiyle rahmet kapılarının ardına kadar açıldığını ve bu mübarek ayda, yardımlaşmanın ve dayanışmanın güzelliğini yaşayıp yaşatmalıyız. On bir ayın sultanı Ramazan Ayına ulaşabilmenin sevinci içerisindeyiz. Ramazan ayı her şeyden önce paylaşmanın, sevginin, beraberliğin, aynı zamanda nefsimizi terbiye etmenin ön plana çıktığı, bütün inananlar için çok özel bir aydır. Güzel ahlakın en üst mertebede uygulayıcısı ve tamamlayıcısı Sevgili Peygamberimiz Hazreti Muhammed (S.A.V)’in bereketini ve güzelliğini müjdelediği bu mübarek ayda, kardeşliğin ve hoşgörünün en üst seviyede yaşanacağına inancım sonsuzdur.

Manevi duyguların en yoğun şekilde yaşandığı, sadece oruç tutmakla yetinmeyip, birlik, beraberlik, yardımlaşma ve hoşgörüyle en yüksek noktalara eriştiğimiz Mübarek Ramazan Ayı’nın Orhangazi’mize, Ülkemize ve tüm İslam âlemine bereket ve huzur getirmesini temenni ederken, Yüce Allah’tan, bütün inananların hayırlara vesile olacak dualarının ve ibadetlerinin kabul olmasını, Ülkemizi etkisi altına alan yeni tip korona virüs salgınından kurtarmasını dilerim. Huzur ve kardeşlik içerisinde bayrama kavuşmamızı Rabbimden niyaz ederim”.