Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
thumbnail-Cargill-23-Nisan-2024-160x600
thumbnail-Cargill-23-Nisan-2024-160x600

Bekir Aydın’dan seçim sonrası ilk açıklama ‘daha güçlü bir gelecek için çalışmaya devam edeceğiz’

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, gerçekleştirilen yerel seçimlerden ikinci kez zaferle çıktı.  Belediye Başkanı Bekir Aydın, seçimlerin ardından yaptığı açıklamada, “Orhangazi için daha güzel projeler, daha güçlü bir gelecek için çalışmaya devam edeceğiz,” dedi.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir

Pazar günü yapılan yerel seçimlerde aldığı 17 bin 467 oy ile Orhangazi’nin yeniden belediye başkanı seçilen Cumhur ittifak adayı Bekir Aydın seçimi kazanmasının ardından seçim bürosu önünde toplanan kalabalığa hitap etti. Bekir Aydın burada yaptığı açıklamada ;

“Bu bir hizmet yarışıydı. Hemşehrilerimiz de yeniden bu görevi bizlere verdiler. Artık bizim için tek bir hedef var. Orhangazi için sözü olanın sözünü dinleyerek, fikri olanın fikrini alarak şehrimiz için el ele verip daha güzel, daha yaşanabilir bir Orhangazi için çalışmak. Bize desteklerini sürdüren bütün hemşehrilerimize, yoğun bir şekilde çalışmalarını devam ettiren başta AK Parti ilçe Başkanımız Sayın Gökhan Ulusu ve Cumhur İttifakı ortağımız MHP ilçe Başkanı Halil Bozoğlu olmak üzere bütün Cumhur İttifakı mensuplarına, kadın kollarımızdan gençlik kollarımıza kadar bütün teşkilatımıza, elbette ki bütün dava arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum,” ifadelerini kullandı.