Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
thumbnail-Cargill-23-Nisan-2024-160x600
thumbnail-Cargill-23-Nisan-2024-160x600

Belediye Başkanı Aydın ; ‘Orhangazi Cumhur İttifakı olarak Yeni Döneme Hazırız’

Pazar günü yapılacak olan yerel seçimde ortak adayları Bekir Aydın ile seçime girecek olan Cumhur ittifakı partileri AK Parti ile MHP’nin ilçe teşkilatları önceki akşam bir araya geldikleri iftar yemeğinde birlik beraberlik mesajı verdiler. Seçim sürecini birlikte yürüten her iki partinin ilçe başkanları ve belediye başkan adayı Bekir Aydın burada ortak bir dille yaptıkları açıklamada ‘’ Orhangazi’de Cumhur ittifakı olarak seçime hazırız’’ dediler.

Pazar günü yapılacak olan

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Cumhur İttifakı çatısı altında ve teşkilatlarla işbirliği içerisinde çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda önceki gün Cumhur ittifakı  İftar buluşmasına, Belediye Başkanı Bekir Aydın, AK Parti Orhangazi İlçe Başkanı Gökhan Ulusu, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Halil Bozoğlu, Belediye Başkan Yardımcısı İlhan Kılıç, AK Parti ve MHP ilçe yönetim kurulu üyeleri, belediye meclis üyeleri, yeni dönem meclis üye adayları, AK Parti Orhangazi İlçe Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları, Milliyetçi Hareket Partisi kadın kolları Başkanı ve Ülkü Ocakları Başkanı Emre Bayram Çil katıldı. Toplantıda seçim çalışmaları ve yeni dönem için fikir alışverişinde bulunuldu.

Cumhur ittifakı Orhangazi belediye başkan adayı Bekir Aydın burada yaptığı açıklamada “Biz Cumhur’u temsil eden Cumhur İttifakıyız” “Ramazan’ın bereketi iftar soframızda bu akşam Cumhur İttifakımızın değerli kadroları ile bir araya geldik. Pazar günü yapılacak olan seçime Orhangazi Cumhur ittifakı üyeleri olarak tam kadro hazırlanıyoruz, hem AK Parti hem de MHP kadrolarımıza bizimle birlikte yol yürüyen siz değerli dava arkadaşlarıma partilerimizin ilçe başkanlarıma çok teşekkür ediyorum, Orhangazi Cumhur ittifakı olarak Pazar günü yapılacak olan yerel seçime hazırız’’ dedi.