Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
thumbnail-Cargill-23-Nisan-2024-160x600
thumbnail-Cargill-23-Nisan-2024-160x600

Belediye Başkanı Aydın ve İlçe Başkanı Ulusu’dan Orhangazi’de esnaf ziyareti

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Zeytinciler Çarşısı’nı da kapsayan, turist yolu olarak bilinen ana yol üzerinde esnaf ziyaretlerinde bulundu. Esnaf ziyaretlerine AK Parti İlçe Başkanı Gökhan Ulusu, meclis üyeleri, kadın kolları ve partililer katıldı.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir

AK Parti Orhangazi Kadın Kolları da bölgede ev ziyaretleri gerçekleştirdi. Ev ziyaretlerinde vatandaşlarla bir araya gelen kadın kolları, belediyenin yaptığı hizmetleri anlattı ve 2024 yerel seçimleri için destek istedi. Ziyaretler sırasında esnafla sohbet eden Belediye Başkanı Aydın ve İlçe Başkanı Ulusu, esnafların sorun ve önerilerini dinleyerek fikir alışverişinde bulundu. Esnafların taleplerini not alan Aydın, belediye olarak esnafın yanında olduklarını ve çalışmalarını sürdüreceklerini belirtti. Esnaf hemşehrilerinden destek de isteyen Aydın, “Sizlerin dualarınıza ve desteklerinize talibiz. Bizim için en büyük güç, sizlerin teveccühüdür. Allah’ın izniyle 2024’te de sizlerin hizmetkârı olmaya devam edeceğiz. Orhangazi’yi hep birlikte daha güzel bir şehir yapacağız.” dedi.

Ziyaretlerden duydukları memnuniyeti dile getiren esnaflar Başkan Aydın ve Ulusu ‘ya teşekkür etti. Başkan Aydın ve Ulusu’nun esnaf ziyaretleri ilerleyen günlerde de devam edecek.