Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Belediyeden Ücretsiz Otopark Hizmeti

Orhangazi Belediyesi tarafından vatandaşların

Orhangazi Belediyesi tarafından vatandaşların uzun süredir kullanmadıkları arsalar üzerinde düzenlemeler yapılarak vatandaşlara ücretsiz otopark alanları oluşturuldu. Bu kapsamda ilçemizin iki farklı noktasında iki arsa üzerinde Orhangazi Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından düzenlemeleri yapılarak ücretsiz otopark ilçe halkının hizmetine açıldı.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın “ilçemizde otopark sorununu biraz da olsa azaltmak amacıyla böyle bir uygulamayı hayata geçirdiklerini ifade ederek, ilk olarak iki farklı noktada ücretsiz otopark alanlarını hizmete sunduklarını söyledi ve gün geçtikte ücretsiz otopark alanlarının çoğalacağını ve bu kapsamda ilçemizde yıllardır kullanılmayan boş arsaların sahipleri ile görüşülerek daha fazla ücretsiz otopark alanı oluşturmak için çalışmaların sürdüğünü söyledi.

 

Hizmete açılan ücretsiz otoparkların adresleri şu şekilde; ilki Camikebir Mahallesi İbrahim çavuş caddesi üzerinde diğer ise Camikebir Mahallesi mektep caddesi üzerinde bulunuyor.