Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Bozbey açıkladı; Yol kenarı otopark ücretleri artık alınmayacak!

Bursa büyükşehir belediye başkanı Mustafa Bozbey sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklama ile Bursa merkez ve ilçelerinde ana caddeler üzerine park edilen araçlardan alınan ücretlerin kaldırıldığını ve yarından itibaren ücret alınmayacağını açıkladı

Bursa büyükşehir belediye başkanı

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Nilüfer Belediye Başkanı olduğu dönemde uygulamanın ücretsiz olması gerektiğini savunmuş ve Nilüfer Belediyesi’nin o dönemde para almadığını söylemişti. Nilüfer Belediye Başkanı olduğu 28 Nisan 2015 yılında açıklamalarda bulunan Başkan Bozbey, bu uygulamanın dava sürecine gireceğini duyurmuştu.

Geçtiğimiz günlerde gündeme getirdiğimiz konu hakkında Bursa büyükşehir belediye başkanı Mustafa Bozbey sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yaptı.

3 Mayıs (yarın) itibariyle Bursalı vatandaşlar artık yol kenarına araçlarını ücretsiz olarak park edebilecek.

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Bozbey sosyal medyadan yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Sevgili hemşehrilerim; uzun yıllardır sizler için mücadelesini verdiğim cadde ve bulvar otoparklarının ücretsiz kullanılması için gerekli düzenlemeyi gerçekleştirdik.

3 Mayıs Cuma gününden itibaren cadde ve bulvar otoparklarını özgürce kullanabilirsiniz. Ayrıca geçmiş cadde ve bulvar BURBAK borçlarınız siliniyor.

Daha yaşanabilir, daha özgür Bursa’mızı sizleri gülümseten hizmetler ile birlikte oluşturacağız.”dedi