Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
thumbnail-Cargill-23-Nisan-2024-160x600
thumbnail-Cargill-23-Nisan-2024-160x600

CHP adayı Çetin Çoklar ve ekibinden kadınlar günü mesaisi

Cumhuriyet Halk Partisi Orhangazi belediye başkan adayı Çetin Çoklar seçim çalışmalarını 8 Mart dünya kadınlar günü nedeniyle Orhangazili kadınlarla bir araya gelerek sürdürdü. Sabah kahvaltı programında kadınları ağırlayan Çoklar ardından kalabalık bir kadın grubu ile Orhangazili kadınlara çiçek hediye etti. Çoklar’a partinin Bursa milletvekili Hasan Öztürk’te eşlik etti.

Cumhuriyet Halk Partisi Orhangazi

31 Mart yerel seçimlerinde CHP’nin Orhangazi belediye başkan adayı olan Çetin Çoklar bugün yani 8 Mart dünya kadınlar gününde Orhangazili kadınlarla bir araya geldi.

İlk olarak partinin seçim bürsounda kalabalık bir kadın grubuna kahvaltı veren Çoklar daha sonra beraberinde ki CHP  Bursa milletvekili Hasan Öztürk, partinin ilçe başkanı Berna Çakır ve kadınlarla birlikte sahaya çıkan Çetin Çoklar, Orhangazili kadınlara çiçek hediye edip günlerini kutladı.

8 Mart dünya kadınlar günü ile ilgili de bir açıklama yapan Çetin Çoklar   günün önemine değinerek  “Kadınlar, toplumun temel direği ve en önemli unsurlarından biridir. Hayatımızın her alanında varlıklarıyla güç katan, sevgi ve fedakarlıkla dolu olan kadınlarımızın hak ettikleri değeri görmeleri gerekiyor. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü, bu değeri hatırlamak ve kadınların hakları için mücadele etmek için bir fırsat sunuyor, Kadınlar, toplumun temel direği ve en önemli unsurlarından biridir. Hayatımızın her alanında varlıklarıyla güç katan, sevgi ve fedakarlıkla dolu olan kadınlarımızın hak ettikleri değeri görmeleri gerekiyor. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü, bu değeri hatırlamak ve kadınların hakları için mücadele etmek için bir fırsat sunuyor.” dedi.