Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

CHP Orhangazi belediye başkan adayı Çetin Çoklar ; ‘Orhangazi’de Kişiye, Kişilere ve Zümrelere Hizmet Devrini Bitireceğiz!’

Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Başkan Adayı Çetin Çoklar, Belediye başkanı Bekir Aydın’ı topa tuttu. Aydın’ın 5 yıllık görev sürecini “Naaptın Bekir” hareketi altında yayınladığı bir video ile eleştiren Çoklar, ‘Neşet parsel parsel Orhangazi’yi, Bekir ise borularla Göl’ün suyunu sattı. Orhangazi 10 senedir aynı tezgahta dönüp duruyor’ dedi.


Cumhuriyet Halk Partisi Belediye

Belediye Başkanı Bekir Aydın’ın 2019 yılında ilk meclis oturumunda Neşet Çağlayan dönemini ibra etmediğini, ikinci oturumda ise ne oldu da ibra ettiğini açıklamasını isteyen Çoklar ‘Hani derler ya bozuk saat bile günde iki defa doğruyu gösterir. Bekir de bozuk saat misali; ilk meclis toplantısında doğruyu gösterdi. Neşet dönemini ibra etmedi. Vallahi ben de sizler gibi şaşırdım. Ama dedik ya bozuk saat günde iki defa doğruyu gösterir diye. İkinci meclis toplantısında saat yine bozuldu. Bekir Neşeti ibra etti. Bekir şimdi tüm Orhangazililer adına sana soruyorum: aranızda ne yaşandı ve Sen Neşetin koltuk değneği oldun?’ dedi.

Orhangazi’nin satılan arsaları ve göl suyunu dile getiren Çoklar ‘Biliyorsunuz 209 Ada 90 Parsel ile 208 Ada 1 Parsel Orhangazi Belediyesi’nindi. Bunları Neşet sattı. Neşet gitti, yerine Neşetin koltuk değneği Bekir geldi; Bekir de suyu sattı. Orhangazi 10 yıldır aynı tezgahta dönüp duruyor. Bu düzenin altı Neşet üstü Bekir. Bir de Bekir ustası Neşet gibi tecrübeli de değil acemi’ sözleriyle eleştirdi.

‘Orhangazi’de Kişiye, Kişilere ve Zümrelere Hizmet Devrini Bitireceğiz!’

Gerçekleşmeyen tüm vaatler ve projelere inat Orhangazi’nin yararına projeler ile Orhangazi’yi hak ettiği görünüme kavuşturacaklarını belirten CHP Belediye Başkan Adayı Çetin Çoklar, Bekir Aydın ve yönetimini ibra etmeyeceklerini belirterek halka seslendi ‘Bozuk saati kaldırıp yerine doğruyu koyacak olan sizlersiniz. Biz de doğruyu yapacağız; Neşet’in koltuk değneği Bekir’i ibra etmeyeceğiz. 31 Mart’tan sonra 81bin Orhangazili’nin hakkını kişilere, zümrelere değil Orhangazili’ye teslim edeceğiz. Orhangazi’de kişiye, kişilere ve zümrelere hizmet devrini bitireceğiz.’ dedi.