Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

CHP Orhangazi’den Tam Kadro Genel Başkan Özgür Özel’e Hayırlı Olsun Ziyareti

CHP Orhangazi İlçe teşkilatı,

CHP Orhangazi İlçe teşkilatı, parti yönetimi kadın ve gençlik kollarından oluşan kalabalık bir grupla Ankara’ya çıkarma yaptı. CHP Genel Başkanı Özgür Özel ile buluşan Orhangazi CHP yönetimi, TBMM’de grup toplantısına katıldı, bazı milletvekillerini ofislerinde ziyaret etti.

CHP Orhangazi İlçe başkanı Berna Çakır, yönetim kurulu üyeleri, Kadın ve Gençlik Kolları üyeleri ile birlikte Ankara’ya çıkarma yaptı. CHP’de yapılan 38.Büyük Kurultay Sonrasında genel başkan seçilen Özgür Özel’i Genel Merkezde ziyaret eden CHP Orhangazi İlçe Başkanı Berna Çakır ve yöneticiler, genel başkana hayırlı olsun dileklerini sundu. Orhangazi’deki çalışmalarını Genel Başkana ileten Berna Çakır yerel seçim çalışmalarına da hızlı bir şekilde devam ettiklerini ifade etti.

 

 

 

Yerel seçim sözü

CHP İlçe başkanı Berna Çakır, Ankara’da Genel Başkanımız Özgür Özel’i makamında ziyaret ettik. Son derece olumlu geçen görüşmemizde kendisine 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan yerel seçimler için zafer sözü verdik dedi.

Özgür Özel’den destek sözü

CHP Genel Başkanı Özgür Özel ise Orhangazi Örgütüne her konuda destek sözü verdi. Özgör Özel yerel seçimler için de yoğun bir çalışma temposuna girecekleri mesajını verdi.

TBMM ve milletvekillerine ziyaret

CHP Orhangazi heyeti, CHP Genel Merkezinden  sonra TBMM’ye geçerek burada CHP Grup toplantısını izledi, daha sonra CHP’li milletvekillerine çalışma ofislerinde ziyaret gerçekleştirdi.

ResimLink - Resim Yükle