Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Çocukların Bursa’da Başlattığı Gökkuşağı Akımı Dünyayı Sardı

İşletmeciliğini Orhangazi’den Özgür Yaşa

İşletmeciliğini Orhangazi’den Özgür Yaşa ve Mehmet Topkapı’nın  yaptığı Nadide Topkapı anaokulu öğrencileri tarafından başlatılan gökkuşağı resmi asma akımı kısa sürede tüm dünyayı sardı.

Corona virüs salgını nedeniyle uzun zamandır evlerinde olmak  zorunda kalan öğrenciler ve veliler için Bursa Özlüce’de  bulunan özel Nadide topkapı anaokulu öğrencileri gökkuşağı resmi yapıp camlara asmaları sonucu oluşan akım kısa sürede büyüdü.

 

Bursa başta olmak üzere tüm Türkiye’de  evlerinde bulunan öğrencilerinde gökkuşağı resmi yaparak camlara asmaları sonucu başlayan akım kısa sürede dünyayı sardı ve akımın ardından öğrenci velileride çocukların yaptığı gökkuşağı resimlerini sosyal medya hesaplarında #herşeydüzelecek etiketi ile paylaşınca diğer velilerinde evlerinde bulunan çocuklarının yaptığı resimleri aynı etiket ile paylaşarak akıma destek oldular.

 

 

Akımın Çok sayıda kişi tarafından paylaşılması sonucu dünyanın bir çok ülkesinde çocuklar ve velilerde aynı paylaşımları yaparak akımın büyümesi sağladı.