Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
thumbnail-Cargill-23-Nisan-2024-160x600
thumbnail-Cargill-23-Nisan-2024-160x600

Cumhur ittifak adayı Bekir Aydın Sölöz’de konuştu; ‘Sölöz’e Doğalgaz Kazandırma Çalışmaları Önceliğimiz’

31 Mart yerel seçimleri öncesinde saha çalışmalarını sürdüren Belediye Başkanı ve Cumhur ittifakı Orhangazi belediye başkan adayı Bekir Aydın,AK Parti İlçe Başkanı Gökhan Ulusu ve meclis üye adaylarıyla birlikte Sölöz Mahallesi’ndeki vatandaşlarla bir araya geldi. Sölöz halkına yeni dönem için projelerini anlattı ve özellikle mahallenin beklediği Doğalgaz çalışmalarının başlayacağını söyledi.

31 Mart yerel seçimleri

Sölözümüz İçin Doğal Gaz Önceliğimiz

Belediye Başkanı Aydın ziyaretinde Sölöz mahallesi doğal gaz çalışmalarının ivme kazanacağını ve kentsel dönüşüm gibi diğer önemli projelerin de gündemde olduğunu belirtti.

Başkan Aydın, yaptığı ziyaetlerde Orhangazi’nin tarım potansiyelini artırma ve kentsel dönüşüm projelerini hayata geçirme konusunda kararlı olduğunun altını çizerken  vatandaşların görüş ve önerilerine büyük önem verdğini söyleyip seçim kampanyasını Birinci görev döneminin tamamında olduğu gibi halkın ihtiyaç ve beklentilerini ön planda tutarak yürüttüğünü ifade etti.

Seçim çalışmalarında bir araya geldiği vatandaşlara, Orhangazi’nin gelişimine katkı sağlayacak, şehrin tamamına, bütün vatandaşlara dokunacak projelerle donanmış bir seçim süreci vaat eden Bekir Aydın Sölöz mahalle halkına misafirperverliği için teşekkürlerini iletti. Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın yoğun çalışma temposuna merkez mahalle çevre mahalle ve gece gündüz demeden devam edeceğini vurguladı.