Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
thumbnail-Cargill-23-Nisan-2024-160x600
thumbnail-Cargill-23-Nisan-2024-160x600

Cumhur ittifakı adayı Bekir Aydın proje tanıtımlarına Yeni Sölöz’de devam etti

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Ak Parti Orhangazi İlçe Başkanı Gökhan Ulusu, MHP İlçe Başkanı Halil Bozoğlu ve Cumhur İttifakı meclis üye adayları ile birlikte Yenisölöz Mahallesinde vatandaşlarla bir araya geldi. Toplantıda, Başkan Aydın ve beraberindeki heyet, yeni dönem için planladıkları projeleri anlatarak hemşehrilerinden destek istedi.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir

Yenisölöz buluşması hakkında konuşan Belediye Başkanı Aydın, “İlçe Başkanlarımız Gökhan Ulusu, Halil Bozoğlu ve Cumhur İttifakı meclis üye adaylarımızla birlikte Yenisölöz mahallemizdeki hemşehrilerimizle buluştuk. Sıcak sohbetler eşliğinde yeni dönem için projelerimizi anlattık ve yaptıklarımızı konuşup, fikir alışverişinde bulunduk” dedi.

Başkan Bekir Aydın, ziyarette özellikle tarım ile ilgili projelerini öne çıkararak, vatandaşların sorularını yanıtladı. Aydın kendisine gösterilen misafirperverlik ve destek için mahalle sakinlerine teşekkürlerini iletti.

Yenisölöz ‘deki buluşmanın ardından Başkan Aydın, “Misafirperverlikleri ve destekleri için hemşehrilerime çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı ve ilerleyen günlerde de çalışmalarına devam edeceğini belirtti.