Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
thumbnail-Cargill-23-Nisan-2024-160x600
thumbnail-Cargill-23-Nisan-2024-160x600

Cumhur İttifakı Adayı Bekir Aydın ; ‘Şehri Adım Adım Dolaşıyoruz’

Orhangazi Cumhur ittifakı Belediye Başkan adayı Bekir Aydın Pazar günü yapılacak olan seçimler öncesinde Orhangazi’deki saha çalışmalarını sürdürüyor. Beraberindeki Cumhur ittifakı partileri AK Parti ile MHP’nin ilçe başkanları ile vatandaşlar ile bir araya gelen Aydın’ın seçim çalışmalarına Ak Parti Bursa Milletvekili Muhammet Müfit Aydın’da katıldı. Kalabalık bir ekip ile ilçede esnaf ziyareti yapan ittifak üyeleri ve belediye başkan adayı Bekir Aydın ‘’ Orhangazi’miz için açıkladığımız yeni projelerimizi şehri adım adım gezerek vatandaşlarımıza anlatmaya devam ediyoruz yeni dönemimiz için destek istiyoruz’’ dedi.

Orhangazi Cumhur ittifakı Belediye

Pazar günü yapılacak olan yerel seçimlerinde Orhangazi’de belediye başkanlığı için  yeniden Cumhur ittifakının adayı olarak gösterilen belediye başkanı Bekir Aydın seçimlere sayılı günler kala çalışmalarını hızlandırdı.

Cumhur ittifakı ortağı Ak Parti ve MHP’nin ilçe başkanları ile birlikte Orhangazi’de seçim çalışmalarını sürdüren Aydın, geçtiğimiz hafta yapılan program ile açıkladığı yeni dönem projelerini vatandaşlara anlatıyor.

Önceki gün ise Bekir Aydın’ın seçim çalışmalarına AK Parti Bursa milletvekili Muhammet Müfit Aydın’da katıldı.

Orhangazi’de gün içinde esnaf ziyareti yapan ve işletmecilere yeni projeleri anlatan Aydın  iftardan sonra ise Dernek ziyaretlerine devam ederek Pazar günü yapılacak seçimde destek istedi.

Ziyaretlere ilişkin Bekir Aydın, yaptığı açıklamada ; AK Parti Bursa Milletvekilimiz Sn. Muhammet Müfit Aydın ve İlçe Başkanımız Sn. Gökhan Ulusu ile birlikte bir dizi ziyaretler gerçekleştirdik. Bu çerçevede Esnaf ziyaretleri yaptık, Bitlisliler Kültür ve Dayanışma Derneği’nin iftar buluşmasına katıldık ve Erzurumlular Kültür ve Dayanışma Derneği’nde hemşehrilerimizle bir araya geldik. Hemşehrilerimizle Orhangazi’miz hakkında fikir alışverişinde bulunarak projelerimizi anlattık, ikinci dönemimiz için destek istedik. Misafirperverliklerinden ötürü hemşehrilerimize çok teşekkür ediyorum, dedi.