Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Cumhur ittifakı adayı Bekir Aydın TARIM A.Ş Projesini anlattı

Cumhur ittifakı Orhangazi Belediye Başkanı ve başkan adayı Bekir Aydın, seçim çalışmaları kapsamında ziyaret ettiği Örnekköy Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya gelerek, yerel seçimlerin ardından yeniden hizmete devam edebilme adına vatandaşların taleplerini dinledi ve seçimlerde  desteklerini talep etti. Teravih namazının sonrasında gerçekleşen buluşmada, Başkan Aydın, mahalle sakinlerine yeni kurulan tarım A.Ş. çerçevesinde belediyenin tarım ve hayvancılık projelerini anlattı. Bekir Aydın ‘’Bu projeler ile  Orhangazi’ni ekonomik refahının artırmayı ve sürdürülebilir kalkınmayı hedefliyoruz’’ dedi.

Cumhur ittifakı Orhangazi Belediye

Başkan Bekir Aydın, toplantıda yaptığı konuşmada, “Örnekköy Mahallesi’nde yaşayan hemşehrilerimizin ihtiyaçlarını ve beklentilerini anlamak için buradayız. Belediye olarak, tarım ve hayvancılık alanlarında yapacağımız yatırımlarla, siz değerli vatandaşlarımızın yaşam kalitesini yükseltmeyi amaçlıyoruz. Kurduğumuz tarım A.Ş. ile mahallemizin tarımsal potansiyelini en iyi şekilde değerlendireceğiz” dedi.

Buluşmada, geçmiş dönem İlçe Başkanı ve Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Kaya da yer aldı. Kaya ve diğer belediye meclis üye adayları, Aydın’ın projelerine desteklerini ifade etti. Mahalle sakinleri de kendi öneri ve düşüncelerini paylaşarak, projelerin geliştirilmesine katkıda bulundu.

Başkan Aydın, Örnekköy Mahallesi ziyaretinin ardından, “Mahalle sakinlerimizin sıcak ilgisi ve misafirperverliği bizleri ziyadesiyle memnun etti. Onların fikirleri ve önerileri, projelerimizi daha da iyileştirmemiz için büyük önem taşıyor. Bu tür buluşmalar, belediye olarak vatandaşlarımızla iç içe olmamızı ve onların gerçek ihtiyaçlarını daha iyi anlamamızı sağlıyor” şeklinde duygularını dile getirdi.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Orhangazi’nin her köşesinde vatandaşlarla buluşmaya ve onların sesine kulak vermeye devam edeceğini belirterek, kentin değerlerini koruyarak, ilçenin her alanında sürdürülebilir ve kapsayıcı bir kalkınma sağlamak için çalışmalarını sürdüreceğini vurguladı.