Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Cumhur ittifakı başkan adayı Bekir aydın; ‘Milletimizin iradesine sahip çıkacağız’

31 Mart yerel seçimlerine kısa bir süre çalışmalarına hız veren Orhangazi Cumhur ittifakı belediye başkan adayları Bekir Aydın ile birlikte, gün boyu vatandaşlar ile bir araya gelmenin yanı sıra akşamları ise  ilçede faaliyet gösteren hemşehri derneklerini ziyaret ediyor. Yaptıkları ziyaretlerde kendilerine gösterilen ilgiden memnun olduklarını ifade eden Bekir Aydın ‘’ bizleri en güzel şekilde kapılarını açan derneklerimize söylediğimiz gibi  Cumhur ittifakı olarak 2. dönemimizde de Orhangazi halkının iradesine sahip çıkacağız’’ dedi.

31 Mart yerel seçimlerine

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, seçim çalışmalarına  Cumhur İttifakı ilçe başkanları Gökhan Ulusu, Halil Bozoğlu ve belediye meclisi üye adaylarıyla birlikte Orhangazi’de faaliyet gösteren hemşehri dernekleri ile devam ediyor.

Ziyaret ettiği dernek yöneticileri ve  üyelerine projelerini anlatan Aydın,  31 Mart yerel seçimleri için yaptığı açıklamalar ile destek istiyor.

Geçtiğimiz 1 hafta boyunca yaptığı dernek ziyaretleri hakkında konuşan Cumhur ittifakı Orhangazi belediye başkan adayı Bekir Aydın;  Karslı hemşehrilerinin misafiri olduğunu belirterek, “Orhangazi ilçemizde faaliyet gösteren hemşehri derneklerimizi  Cumhur İttifakı ilçe başkanlarımız ve meclis üyesi adaylarımızla ziyaret ediyoruz,  bizleri en güzel şekilde karşılayan tüm derneklerimize nazik misafirperverlikleri ve destekleri için çok teşekkür ediyorum.

Yaptığı ziyaretlerde Orhangazi’nin gelişmesi ve kalkınması için çalıştıklarını ifade eden Aydın , “Belediye olarak yaptığımız ve yapacağımız hizmetleri, projeleri ve vizyonumuzu derneklerimiz ile paylaşıyoruz,  Orhangazi’yi daha yaşanabilir, daha modern, daha yeşil, kültür açısından daha zengin, daha sosyal bir ilçe yapmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Bu hedefe ulaşmak için Orhangazi halkımızın desteğine ihtiyacımız var. 31 Mart’ta sandığa gideceğiz ve geleceğimizi oylayacağız. Cumhur İttifakı olarak bizler, milletimizin iradesine, istikrarına, güvenine, huzuruna, birliğine ve beraberliğine sahip çıkıyoruz. Bütün hemşerilerimizden bu kutlu yolda bizlere destek olmalarını talep ediyorum.” dedi.