Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
thumbnail-Cargill-23-Nisan-2024-160x600
thumbnail-Cargill-23-Nisan-2024-160x600

Cumhur ittifakı seçim çalışmalarına Gürleler’de devam etti!

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Cumhur İttifakı ilçe başkanları Gökhan Ulusu, Halil Bozoğlu ve belediye meclis üye adayları ile Gürleler Mahallelerinde vatandaşlarla buluştu. Geleneksel iftar programına katılan ekip, sohbet eşliğinde vatandaşlarla fikir alışverişinde bulundu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir

Başkan Bekir Aydın,“ hemşehrilerimizle bir araya gelerek, sohbet edip fikir alışverişinde bulunduk. İkinci dönem için projelerimizi anlatıp destek istedik. Tarım A.Ş çalışmamız gibi önemsediğimiz projeleri detaylarıyla konuştuk. Orhangazi, aynı zamanda bir tarım şehridir. Bunun yanı sıra kentsel dönüşüm ve otogar projesi gibi diğer önemli konuları da ele aldık. Sohbetimiz, içtiğimiz çay kadar sıcak geçti. Misafirperverlikleri için mahalle sakinlerimize teşekkür ederim,” dedi.

Resim önizlemesi

Yoğun çalışma temposuna devam edeceğini belirten Başkan Aydın, Orhangazi’nin gelişimi için çalışmalarını sürdüreceğini vurguladı. İlçenin tarım potansiyelini artırma ve kentsel dönüşüm projelerini hayata geçirme hedefleri doğrultusunda, vatandaşların görüş ve önerilerini önemsediğini ifade etti.

Resim önizlemesi

Belediye başkanlığı için ikinci dönem adayı olan Aydın, seçim kampanyasını vatandaşlarla iç içe, onların ihtiyaç ve beklentilerini dinleyerek yürütüyor. Belediye Başkanı Bekir Aydın Orhangazi’nin geleceğine yön verecek projelerle donatılmış bir seçim süreci vaat ediyor.

Resim önizlemesi