Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Cumhur ittifakı seçim çalışmalarına Yeniköy’de devam etti

Cumhur ittifakı Orhangazi Belediye Başkan adayı Bekir Aydın, Yeniköy Mahallesi’nde düzenlenen programda vatandaşlarla bir araya geldi. Başkan Aydın, 31 Mart yerel seçimleri için destek istedi. AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Recep Altepe, Cumhur İttifakı ilçe başkanları Gökhan Ulusu ve Halil Bozoğlu, mevcut meclis üyeleri ve meclis üyesi adayları da Aydın’a eşlik etti.

Cumhur ittifakı Orhangazi Belediye

AK Parti Tecrübeli Kadrolara Sahiptir

AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Recep Altepe, programda bir konuşma yaptı.

Altepe, konuşmasında “Orhangazi’mize, Yeniköy Mahallemize Büyükşehir Belediye Başkanı olarak hizmet yapmıştım. Şimdi de Ankara’da yerel yönetimler Başkan Yardımcısı olarak ben, Bursa’da Büyükşehir Belediye Başkanımız Alinur Aktaş, Orhangazi’de de Belediye Başkanımız Bekir Aydın birlikte hizmet etmeye devam edeceğiz. AK Parti, yetenekli ve tecrübeli insanların partisidir. Bekir Aydın kardeşim, üç dönem belediye meclis üyeliğinden sonra bir dönem de belediye başkanlığı yaptı. Yine diğer arkadaşlarımız da bu şekilde tecrübeli. Hep beraber Orhangazi’mizi modern şehir haline getireceğiz.” dedi.

İkinci Dönem Kalfalık Dönemimiz Olacak

Altepe’nin ardından konuşan Belediye Başkanı Aydın, Yeniköy Mahallesi’ne yaptıkları hizmetleri anlatarak, çıraklık devrimizden kalfalık devrimize geçme noktasında olduklarını söyledi. Başkan Aydın, konuşmasının devamında “Orhangazi’yi daha yaşanabilir, daha modern, daha güzel bir ilçe yapmak için çalışıyoruz. Aynı şekilde Yeniköy Mahallemize de birçok yatırım gerçekleştirdik. Recep Altepe başkanımız Ankara’dan, Alinur Aktaş başkanımız Bursa’dan, bizler de Orhangazi’mizden çalışarak kentimizi, Yeniköy Mahallemizi daha ileriye taşıyacağız.” ifadelerini kullandı. Aydın, konuşmasını Cumhur İttifakı’nın güçlü bir şekilde devam ettiğini belirterek, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Liderliğinde, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin desteğiyle, Cumhur İttifakı olarak milletimizin huzuru, güvenliği, refahı için çalışıyoruz. 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde de Cumhur İttifakı’nın zaferini hep birlikte kutlayacağız.” dedi.