Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
thumbnail-Cargill-23-Nisan-2024-160x600
thumbnail-Cargill-23-Nisan-2024-160x600

Cumhurbaşkanı Erdoğan Bursa mitinginde konuşuyor!

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, 31 Mart yerel seçimleri kapsamında sıradaki durağı Bursa oldu. Erdoğan, Yıldırım ilçesinde bulunan Gökdere Meydanı’nda düzenlenen mitingte konuşuyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, 31 Mart

Gökdere Meydanı’nda miting gerçekleştirecek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı Bursalı vatandaşlar büyük bir coşku ile karşıladı.

Erdoğan’ın konuşmasından satır başları şöyle:

Bu şehir ecdadımızın medeniyet anlayışının yaşayan örneğidir. 14-28 Mayıs seçimlerindeki desteğiniz için her birinize ayrı ayrı şükranlarımı sunuyorum. Bursa’nın bizden esirgemediği ahde vefasını asla unutmayacağız. Sordum bugün Bursa’da katılım ne kadar diye? 90 bin. Durmak yok. Şimdi burda Bursa ile birlikte Türkiye Yüzyılına hazırlanıyoruz. Bursa’nın boş lafla yalanla dolanla işi olmaz. Bursa hizmete bakar, yatırıma bakar, icraate bakar.

Biz de belediye başkanlarımızla el ele verip Bursa’nın önünde yeni bir dönem açmayı planlıyoruz. Bursa ile birlikte Türkiye haritasının tamamını Cumhur İttifakı’nın renklerine boyama var mıyız? Ramazan’ın bayramı gelmeden inşallah 31 Mart’ta milli irade bayramına kavuşacağız.

Cumhurbaşkanı Erdoğan‘ı taşıyan helikopter saat 12.30 sıralarında Merinos’a indi. Erdoğan’ı Bursa Valisi Mahmut Demirtaş, AK Parti İl Başkanı Davut Gürkan karşıladı.

Erdoğan, daha sonra otobüsle Kent Meydanı, Çakırhamam, Atatürk Caddesi güzergahını izleyip Bursa Valiliği’ne geçti. Erdoğan yol boyunca vatandaşları selamlayıp hediye dağıttı.

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan Bursa’da çocuklara oyuncak Togg dağıttı