Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
thumbnail-Cargill-23-Nisan-2024-160x600
thumbnail-Cargill-23-Nisan-2024-160x600

Demokrat adayı Mücahit Hatipoğlu seçim çalışmalarına Hürrriyet ile devam etti

31 Mart yerel seçim çalışmalarını sürdüren 31 Mart yerel seçim çalışmalarını sürdüren Demokrat Parti Orhangazi belediye başkan adayı Mücahit Hatipoğlu önceki akşam Hürriyet mahallesinde vatandaşlar ile bir araya geldi. Burada Rumeli göçmenleri derneği ve Hürspor lokalini ziyaret ettikten sonra mahalle halkına seslenen Hatipoğlu Orhangazi’yi daha iyi yönetecek bir kadro ve akıl ile yola çıktıklarını ifade ederek mahalle halkından destek istedi.Parti Orhangazi belediye başkan adayı Mücahit Hatipoğlu önceki akşam Hürriyet mahallesinde vatandaşlar ile bir araya geldi.

31 Mart yerel seçim

Burada mahalle halkına seslenen Hatipoğlu Orhangazi’yi daha iyi yönetecek bir kadro ve akıl ile yola çıktıklarını ifade ederek mahalle halkından destek istedi.

Mücahit Hatipoğlu, Hürriyet Mahallesinin en önemli iki sivil toplum kuruluşu olan Orhangazi Rumeli Göçmenleri Kültür ve Dayanışma Derneği ile Hürspor kulübünü ziyaret etti. DP-SP Ortak adayı Mücahit Hatipoğlu ORGÖÇ lokalinde dernek başkanı Kamil Gülsever, yönetim kurulu ve dernek üyeleri tarafından ağırlandı.

Hürspor lokalinde de Kulüp Başkanı Hayrettin Taşçı ve yönetim kurulu üyeleri tarafından ağırlanan Mücahit Hatipoğlu, özellikle amatör spor kulüpleri ve bunların faaliyetlerinin önemine vurgu yaptı. Gençlerimizi Uyuşturucu batağından ve her türlü kötü alışkanlıklardan kurtulabilmenin en etkili çözümlerinden biri olan spor aktivitesi olduğunun altını çizen Hatipoğlu konuşmalarına şöyle devam etti; Bu alanda güzide kulübümüz Hürspor camiasının icraatlarini yakından takip ediyor ve takdir ediyoruz. Belediye Başkan Adayı kardeşiniz olarak kazandığımız taktirde ilçemizdeki spor kulüpleri başta olmak üzere sadece futbol değil gençlerimizin bu alanda azami fayda sağlayacağı aktivitelere hakettiği desteği sağlayacağımızın sözünü veriyoruz dedi. ORGÖÇ Başkanı Kamil Gülsever ve Hürspor başkanı Hayrettin Taşçı’ya teşekkür eden Hatipoğlu, lokal ziyaretlerinin ardından Hürriyet Cami bahçesinde vatandaşlarla bir araya geldi, onlardan gelen soruları yanıtladı.