Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
thumbnail-Cargill-23-Nisan-2024-160x600
thumbnail-Cargill-23-Nisan-2024-160x600

Demokrat Parti Adayı Mücahit Hatipoğlu’ndan Seçim Mesajı!

Demokrat parti Orhangazi belediye başkan adayı Mücahit Hatipoğlu yaptığı bir basın açıklaması ile Orhangazili seçmenlerden destek istedi.

Demokrat parti Orhangazi belediye

Mücahit Hatipoğlu yaptığı açıklamada;

İnsan doğar, yaşar ve ölür. Tıpkı diğer canlılar gibi.

İnsanı diğer canlılardan ayıran en önemli meziyetlerden biri de tercihleridir.

Güzel ile çirkini, doğru ile yanlışı, faydalı ile zararlıyı birbirinden ayırabilecek ve tercihini ona göre yapabilecek bir akla sahiptir insan. Akıl ise bir işin sonunu görebilmektir.
Yaşadığı zamanı ve zemini güzelleştirmek, doğru ve faydalı işler yapmak aklın insana verdiği en önemli sorumluluktur. Çünkü yaşadığımız zaman ve zemin bizden sonraki nesillerin bizlere emanetidir. Emanete sahip çıkmak ise en büyük erdemliliktir.

Bundan dolayı 31 Mart Mahalli İdareler seçimlerinde, doğduğum ve yaşadığım ilçeye, Orhangazi’ye güzel, doğru ve faydalı işler yapabilmek için siz kıymetli hemşehrilerimizin teveccühü ile Belediye Başkan Adayı oldum.

12 Şubat Pazartesi günü yoğun bir katılım ve coşkuyla gerçekleştirdiğimiz seçim büromuzun açılışında da ifade ettiğim gibi hiçbir siyasi partiyi ve adayı kendimize rakip olarak görmüyoruz.

Bizim rakibimiz; her geçen gün artan Orhangazi’nin problemleri ve ayrıştırıcı söylem ve eylemlerdir. Bu problemleri ortadan kaldırmak için Orhangazi’mize değer katacak her türlü fikir ve proje bizim için değerlidir.
Asgari maliyet, azami fayda prensibiyle kaynakların verimli kullanılacağı, israfın, yolsuzluğun, adam kayırmacılığın, partizanlığın ve rüşvetin olmadığı, ilçemizde sosyal dokunun iyileştirilip, geliştirilmesini önceleyen bir hizmet anlayışına sahibiz.
Siyaseti şahsı ve yakın çevresinin çıkarı için amaç olarak gören değil, ilçeye hizmet için araç olarak gören liyakatli kadrolarla yola çıktık.
Siyasi çıkarları uğruna arkadaşının kuyusunu kazan, ona omuz atan değil, arkadaşının eksiğini tamamlayan, ona omuz verenlerle yol yürüyoruz.
Bu vesile ile ilçemizi güzelleştirecek, doğru ve faydalı işler yapacak ve yarınımıza yaşanabilir bir Orhangazi bırakmak isteyen tüm hemşehrilerimizi birlikte yol yürümeye davet ediyoruz.’’ dedi.