Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
thumbnail-Cargill-23-Nisan-2024-160x600
thumbnail-Cargill-23-Nisan-2024-160x600

Demokrat parti, genel başkan Uysal’ında katıldığı Orhangazi mitinginde buluştu…

31 Mart yerel seçimlerine 3 gün kala partisinin Bursa’nın Orhangazi ilçesinde yapılan mitingine katılan Demokrat Parti genel başkanı Gültekin Uysal, kendisini dinleyen kalabalığa seslenerek adayları Mücahit Hatipoğlu için destek istedi.

31 Mart yerel seçimlerine

Pazar günü yapılacak olan yerel seçimlerinde Bursa’nın Orhangazi ilçesinde Demokrat partisinin belediye başkan adayı Mücahit Hatipoğlu için miting düzenlendi. Cumhuriyet alanında yapılan mitinge Demokrat parti gelen başkanı Gültekin Uysal, ortak aday çıkaran Saadet ve Demokrat partinin teşkilat üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Burada bir konuşma yapan Demokrat Parti Orhangazi belediye başkan adayı Mücahit Hatipoğlu, Orhangazi belediyesinin son 5 yılı için eleştirelerde bulunup, seçimi kazanmaları halinde iyi bir hizmet anlayışı ile Orhangazi’nin hakkettiği hizmeti getireceklerini söyledi.

Daha sonra Orhangazi halkına seslenen Demokrat Parti genel başkanı Gültekin Uysal’da yaptığı konuşmada birlik ve beraberliğe dikkat çekerek, ” bizim  derdimiz bayrak inmesin, ezan dinmesin bizim  Demokrat parti olarak kavgamız  bin yıldır okunan ezanın susmaması, dalgalanan bayrağın inmemesi için, o yüzden hem yerelde hemde genelde Demokrat parti olarak mücadelemiz sürecek, şimdi ise önümüzd önemli bir yerel seçim var, sizlerden Orhangazi adayımız Mücahit Hatipoğlu için desteklerinizi bekliyorum inşallah pazar günü Orhangazi’de bizim adayımızın başkan olacağı bir seçim olacak hepinize şimdiden teşekkür ediyorum” dedi.