Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
thumbnail-Cargill-Ramazan-Bayram-2024-160x600
thumbnail-Cargill-Ramazan-Bayram-2024-160x600

Demokrat partiyi ziyaret eden İsmail Tartar’dan Hatipoğlu’na destek!

Orhangazi’de 2009 ile 2014 yılları arasında Orhangazi belediye başkanlığı yapan Demokrat partili İsmail Tartar, partisinin seçim bürosunu ziyaret ederek Demokrat Parti Orhangazi belediye başkan adayı Mücahit Hatipoğlu’na destek açıklaması yaptı.

Orhangazi'de 2009 ile 2014

31 Mart yerel seçimleri öncesinde Orhangazi’de ittifak yaparak ortak adayları Mücahit Hatipoğlu ile seçime girecek olan  Demokrat Parti ile Saadet Partisi önceki gün, 2009 – 2014  yılları arasında Orhangazi belediye başkanlığı yapan İsmail Tartar ile Orhangazili işadamları Hakkı Üçüncü ve Ali Gümüş’ü ağırladı. Eski başkan İsmail Tartar burada yaptığı açıklama ile  Mücahit Hatipoğlu’na destek verdiğini söylerken seçimlerde başarılar diledi.

Seçim ofisindeki buluşmada konuşan Belediye Başkan adayı Mücahit Hatipoğlu, duygulandığı bir an olduğunu belirterek, yıllarca farklı farklı teşkilatlarda ilçe için dertlenip hizmet etmeye çalışırken, bugün öyle bir ceberrut yapı ile karşı karşıya kaldık ki, o ceberrut yapı işte bu tabloyu ortaya çıkardı dedi. Mücahit Hatipoğlu, ayrı yollarda yürüyen ama derdi bir olan, Orhangazi için dertlenen insanları bir araya topladık. Bu noktada şahsım ve teşkilatım, ekibimiz adına bizden yana buraya gelen yada gelemeyen bütün arkadaşları ve büyüklerimi hayırla yad ediyorum. Özellikle adaylığımız konuşulmaya başladığı günden beri bu sefer olacak, bu sefer başaracağız, Orhangazi’yi içine düştüğü kuyudan çıkaracağız Mücahit diye evine çağırıp ilk günden beri bize heyecan ve destek veren İsmail Tartar’a ayrıca teşekkür ediyorum dedi.