Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
thumbnail-Cargill-23-Nisan-2024-160x600
thumbnail-Cargill-23-Nisan-2024-160x600

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Büyükerşen’den Çoklar’a destek mesajı

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen31 Mart Yerel Seçimleri öncesi Cumhuriyet Halk Partisi Orhangazi Belediye Başkanı Çetin Çoklar’a destek mesajı ile Orhangazililere seslendi. Büyükerşen, “Orhangazi’yi Eskişehir gibi bir kent yapmak yine siz Orhangazililerin elinde” dedi.

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı

‘Çoklar’a öncülük edip yanında olacağız’

CHP Belediyeciliğinin aynası olan büyükşehirlerden Eskişehir’in mimarı Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen, yayınladığı bir video ile CHP Orhangazi Belediye Başkan Adayı Çetin Çoklar için Orhangazililerden destek istedi. Eskişehir’i bu günkü hayranlık uyandıran potansiyele getirerek adından sıkça söz ettiren ve CHP Belediyeciliğinin en başarılı yüzlerinden biri olan Büyükerşen,”Cumhuriyet Halk Partisi adayımız Çetin Çoklar ile belediyecilik tecrübesini Orhangazi’ye aktarmak istiyoruz. Sayın Çoklar Eskişehir’de uyguladığımız projeleri size tanıttı ve anlattı. Bu güne kadar edindiğimiz deneyim ve tecrübelerimizle adayımız Çetin Çoklar’a öncülük edip yanında olacağız” dedi.

 

‘Orhangazi’yi Eskişehir gibi yapmak sizlerin elinde’

Orhangazi’deki sosyokültürel alt yapıya dokunarak Orhangazililerin daha refah standartlar içerisinde yaşamalarını sağlayacak ve Orhangazi’yi Eskişehir gibi marka bir kent yapma noktasına getirecek projeleri hayata geçirebilmesi için Çetin Çoklar’a Orhangazililerden destek isteyen Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Büyükerşen,   “Yol arkadaşım Çetin Çoklar için sizlerden destek bekliyorum. Değerli Orhangazililerin bu isteğimi yerine getireceğinden eminim. Unutmayınız; Orhangazi’yi Eskişehir gibi bir kent yapmak yine sizlerin elinde” dedi.