Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Fatih Mısır Bursa en iyi Genç Kalemler Ödülüne Layık Görüldü

Lider Gazetemizin imtiyaz sahibi

Lider Gazetemizin imtiyaz sahibi ve Orhangazi TV genel yayın yönetmenimiz Bursa’da bugün Orhangazi muhabiri Fatih Mısır, Çağdaş gazeteciler derneği tarafından düzenlenen 34. Kuruluş yıldönümü ve ödül töreni programında, 2023 yılı Bursa’nın en iyi genç kalemleri ödülünü aldı.

Çağdaş gazeteciler derneğinin 34. kuruluş yıl dönümü nedeniyle Mudanya montania hotelde bir tören düzenlendi.

Düzenlenen ödül gecesine basın dünyasının yanı sıra CHP Bursa İl Başkanı Nihat Yeşiltaş, Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, İYİ Parti Bursa İl Başkanı Mehmet Hasanoğlu, İYİ Parti Bursa Milletvekili Selçuk Türkoğlu, CHP Nilüfer İlçe Belediye Başkan aday adayı Okan Şahin ve çok sayıda Akademik Oda Başkanı, TR Düşünce Kulübü Başkanı Ercan Yakut, ADD Güney Marmara Şube Başkanı Gürkan Akdoğan, ÇGD Genel Başkanı Kıvanç El ve çok sayıda basın mensubu katıldı.

Fatih Mısır Genç Kalemler Ödülünü Aldı

Yapılan törende 7 farklı alanda verilen ödül arasında Lider Gazetemizin imtiyaz sahibi ve genel yayın yönetmenimiz Fatih Mısır 2023 yılı Bursa en iyi Genç kalemler ödülüne layık görülerek, ödülünü gecenin anlamına özel 1 ay önce aracında silahlı saldırıya uğrayan gazeteci Yaman Kaya’dan aldı.

2023 yılı ödül töreninde Yılın Genç Kalem ödülüne layık görülen genel yayın yönetmenimiz,Bursada Bugün Muhabiri Fatih Mısır ödülünü aldıktan sonra duygu ve düşüncelerini paylaştı. Mısır, “İlk defa ödül alıyorum. Benim için anlamlı. Bu ödülü almamda emeği geçen başta Bursada Bugün Genel Yayın Yönetmeni Aysın Komitgan olmak üzere herkese çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

ResimLink - Resim Yükle