Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
thumbnail-Cargill-23-Nisan-2024-160x600
thumbnail-Cargill-23-Nisan-2024-160x600

Gençlik ve spor bakanı BAK Orhangazi’de gençlerle buluştu

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, çeşitli programlara katılmak için geldiği Bursa’da son olarak Orhangazi ilçesinde düzenlenen gençlik buluşması programına katıldı. Bakan Bak’a önceki dönem Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ile Bursa Valisi Mahmut Demirtaş’ta eşlik etti.

Gençlik ve Spor Bakanı

Gün içinde Bursa’nın İnegöl, Yıldırım ve Mudanya ilçelerinde yapılan programlara katılan Bakan Bak,  son olarak Orhangazi ilçesinde düzenlenen gençlik buluşmasında Orhangazili gençlerle buluştu.

Orhangazi’ye,  beraberinde ki önceki dönem Sanayi ve Teknoloji bakanı Mustafa Varank, Bursa Valisi Mahmut Demirtaş, Ak Parti il başkanı Davut Gürkan ile gelen Gençlik ve Spor bakanı Osman Aşkın Bak’ı programın yapılacağı Orhangazi  kültür merkezi önünde ilçe kaymakamı Zafer Karamehmetoğlu, belediye başkanı Bekir Aydın, Ak Parti ilçe başkanı Gökhan Ulusu MHP ilçe başkanı Halil Bozoğlu ve çok sayıda davetli ile gençler karşıladı.

Orhangazi’de meşaleler ile karşılanan Bak, daha sonra kültür ve gençlik merkezi salonunda  kendisini bekleyen çok sayıda genç ile uzun uzun sohbet etti, salonda Orhangazili gençler tarafından yöneltilen soruları da yanıtlayan Gençlik ve Spor bakanı Osman Aşkın Bak, yaklaşık 2 saat boyunca kaldığı Orhangazi’den geniş güvenlik önlemleri altında ayrıldı.