Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Gökhan Tuzlacıoğlu, Bursaspor’un 4. Divan Kurulu Başkanı seçildi

Bursaspor’da Olağan Seçimli Divan Genel Kurul Toplantısı düzenlendi. 385 Divan Kurulu Üyesi’nin katıldığı Divan Kurulu seçiminde 360 oy kullanıldı. 208 oy alan aday Gökhan Tuzlacıoğlu Kulübün 4. Divan Kurulu Başkanı seçildi. Levent Batur 96 oy, Ali Ademoğlu 56 oy aldı.

Bursaspor'da Olağan Seçimli Divan

Bursaspor Kulübü‘nün Olağan Divan Başkanlık Kurulu seçimi, Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi‘nde kongre üyelerinin yoğun katılımıyla gerçekleştiriliyor.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan Olağan Seçimli Divan Başkanlık Kurulu toplantısında Bursaspor Kulubü Divan Kurulu Başkanı Galip Sakder açılış konuşmasını yaptı.

Sakder, “Bursaspor’u bulunduğu durumdan çıkarmak için elimden gelen her türlü desteği vereceğim. Bursaspor‘un neferiyim. Herkes görev yapmak istediği yerde görüşlerini sunsun ki, Bursaspor hak ettiği yere gelsin” dedi.

Divan Başkanlık Kurulu‘nu yönetmesi için İdris Sevinç, oy birliği ile seçilirken akabinde başkan adayları Ali Ademoğlu, Levent Batur ve İhsan Gökhan Tuzlacıoğlu üyelere konuşma yaptı. İlk olarak sahneye gelen Ali Ademoğlu, Bursaspor’un birliğe, beraberliğe ve dayanışmaya ihtiyacı olduğunu belirterek, kulübün yeniden eski günlere döneceğine inandığını kaydetti. Bursaspor’un nerede oynarsa oynasın bir Süper Lig kulübü olduğunu kaydeden Levent Batur da, kulübün aynı zamanda Türkiye’nin en buyum taraftar potansiyeline sahip kulüp olduğunu ifade etti. Son olarak konuşan İhsan Gökhan Tuzlacıoğlu da, Bursaspor’un son zamanlarda atılan adımlarla birlikte büyük bir ivme yakaladığını söyleyerek, yeniden kulübün Süper Lig’e yükseleceğine inancının tam olduğunu belirtti.

85 Divan Kurulu Üyesi’nin katıldığı Divan Kurulu seçiminde 360 oy kullanıldı. 208 oy alan aday Gökhan Tuzlacıoğlu Kulübün 4. Divan Kurulu Başkanı seçildi. Levent Batur 96 oy, Ali Ademoğlu 56 oy aldı.