Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
thumbnail-Cargill-23-Nisan-2024-160x600
thumbnail-Cargill-23-Nisan-2024-160x600

Hürriyet mahallesine kadın Muhtar adayı

Hürriyet mahallesinin tanınmış simalarından Vildan Sezgin gazetemizi ziyaret ederek 31 mart yerel seçimlerinde mahallesi için Muhtar adayı olduğunu açıkladı.

Hürriyet mahallesinin tanınmış simalarından

31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan yerel seçimler öncesinde Orhangazi’ye bağlı mahalleler için Muhtar adayları belli olmaya devam ederken, Hürriyet mahallesinde de süpriz bir isim Muhtar adayı olduğunu duyurdu.

Mahallenin tanınmış simalarından sağlık çalışanı Vildan Sezgin’de bu kapsamda gazetemizi ziyaret edip Hürriyet mahallesine Muhtar adaylığını açıkladı.

Mahallesinde özellikle kadınlara yönelik projelerinin olduğunu söyleyen Vildan Sezgin, seçimi kazanması halinde  bir çok alanda değişim olacağını söyledi.

Adaylığı konusunda açıklama yapan Vildan Sezgin ; 31 Mart yerel seçimlerinde mahallem için Muhtar adaylığımı açıklıyorum, Hürriyet mahallesinde halkın giderilmesini  istediği bir çok eksik var. Ben de bu eksikleri tek tek tespit edip proje haline getirdim, bunlardan bazıları ise ; kadın projemiz ile mahallemizde bulunan kadınların yer alacağı bir pazar alanı oluşturacağız ve kadınlarımız burada kendi ürettiklerini pazarda satarak, ev ekonomilerine destek olacaklar.

Mahallemizde ihtiyaç sahibi gençleri tek tek tespit edip,  eğitimleri için Burs almalarını sağlayacağız, Engelli ve yaşlı vatandaşlarımızı tespit edeceğiz onların ihtiyaçlarını karşılayacağız, evde bakım hizmetlerinin daha da artması için girişimlerimiz olacak, bayram ve kandil gibi  özel günlerde yaşlı vatandaşlarımızı ziyaret edip onları yalnız bırakmıcaz, okullarda güvenliğin artması ve öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamak adına gerekli kurumlar ile uyumlu çalışacağız,  muhtarlık binamızın kapısına dilek ve şikayet kutusu asarak halkın ihtiyaçlarını buraya bırakması isteyeceğiz, mahallenin kırsal alanlarına giren yabani hayvanların önlenmesi için fen işleri müdürlüğü ekipleri ile sürekli irtibat halinde olacağız ve mahallemizin ihtiyacı olan diğer tüm eksiklerin giderilmesi için çalışmalarımıza sürekli devam edeceğiz” diyerek mahalle halkından destek istedi.