Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
thumbnail-160x600

Hürspor’un yeni başkanı İlhami Akdağ ; ‘Hedefimiz her platformda mücadele eden bir Hürspor’

Geçtiğimiz gün yapılan kongrede Hürspor kulübüne yeniden başkan seçilen Hürriyet mahallesi Muhtarı İlhamı Akdağ yaptığı bir yazılı bir açıklama ile yeni döneme ait mesajlar verdi. Akdağ ‘ Hürriyet mahallesi’ni bölgemizin göz bebeği yapma yolunda hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz’ dedi.

Geçtiğimiz gün yapılan kongrede
İlhami Akdağ yaptığı açıklama şu ifadelere yer verdi ; 
Sizlerin desteğiyle önce ilçemizin köklü Mahallelerinden Hürriyet Mahallesi’ne Muhtar seçildik ardından sizlerden aldığımız güçle Mahallemizin göz bebeği Hürspor kulübümüzde yapılan olağan genel kurulunda üyelerimizin teveccühüyü ile yeniden Başkanlığa seçildik.
Sizlerin bizlere yüklediği tüm görevlerin sorumluluk bilinci ile görevlerimizi yerine getirerek yıllardır ihmal edilen Hürriyet mahallesi’ni bölgemizin göz bebeği yapma yolunda hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz. Yine aynı şekilde Hürsporumuzun tüm yaş branşlarında faaliyet göstererek birçok başarıyı elde etmesi için çalışmalarımızı sürdürürken öncelikle hedefimiz Çocuklarımızın ve Gençlerimizin spor yapması ve Yeşil Sarı renkleri Her platformda en iyi şekilde temsil etmek olacaktır.
Bu vesile ile hem Hürriyet mahallesi’ne hem de Hürspor kulübümüze bugüne kadar hizmet edip emek vermiş olan tüm Muhtarlarımıza Azalarımıza Başkanlarımıza Yöneticilerimize Hocalarımıza Velhasıl Hürriyet Mahallesi’ne Emeği Geçen Herkese Şükranlarımı Sunarken Aramızdan Ayrılanları Rahmetle Anıyor Sağ Olanlara Sağlıklı Uzun Ömürler Diliyorum.
Teşekkürler Hürriyet Mahallesi, Teşekkürler Hürspor Camiası ,Hürriyet Mahallesi Muhtarı ve Hürspor kulüp Başkanı İlhami Akdağ