Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
thumbnail-Cargill-23-Nisan-2024-160x600
thumbnail-Cargill-23-Nisan-2024-160x600

İsmail Kaya ; ”Orhangazi İYİ Belediyecilikle yurdumduymazlara izin vermeyecektir”

İYİ Parti Orhangazi belediye başkan adayı İsmail Kaya seçim çalışmaları kapsamında ziyaret ettiği noktalarda kendisine şikayet olarak verilen konular hakkında eleştirilerine devam ediyor. Kaya son olarak dikkat çektiği çevre kirliliği konusunda bir açıklama daha yaparak, seçimi kazanmaları halinde ”Söz veriyoruz Orhangazi İYİ Belediyecilikle ne çevresini göz göre göre katledecektir, ne de bu vurdumduymazlılara izin verecektir” dedi.

İYİ Parti Orhangazi belediye

İsmail Kaya yaptığı eleştiri açıklamasında şu ifadelere yer verdi ; 

Orhangazi’mizde neresinden tutarsanız büyük sorunlarla elinizde kalıyor. Merkezinden tutun da köylerimize kadar sorunlar yumağı haline getirilen Orhangazi’de çevre katliamı her alanda sürmekte. Bir yandan İznik Gölü’nde su çekilmesine karşı çözüm için adım atmayan ‘’Büyük Köyün Muhtarı’’ Bekir Aydın ve iktidar partisi bir yandan da İznik Gölü’nün katledilmesine göz yummaya devam ediyor. Orhangazi’nin birçok noktasında ne yazık ki atık sular başta olmak üzere lağım atıkları İznik Gölü’ne atılıyor. Sözde arıtma yaptık diyenler Orhangazi’de çevre katliamına göz yummaktadır. Bir zamanlar suyu içilen İznik Gölü şimdilerde “Gerçek Belediyecilik” yapacakları yalanı ile bunca zaman bir şey yapmadıklarını da itiraf etmektedirler. Sizlerle paylaştığımız video ve görüntülerde de ne yazık ki lağım atıkları İznik Gölü’ne akmakta ve hem bizler İYİ Parti İlçe Teşkilatı olarak hem de Belediye Meclisinde Meclis Üyelerimizce defalarca uyarmamıza rağmen işlerini yapmak yerine şov yapmayı tercih etmekteler.

Belediye Personelini zorla adeta yoklama alır gibi seçim çalışmalarına götürüp erzak dağıttırmayı bırakın ve personel görevini yapsın. Hamaset yerine Orhangazi ile ilgilenseydiniz bugün “Gerçek Belediyecilik” yapacağız diyerek bunca zaman belediyecilik yapmadıklarını itiraf etmek zorunda kalmazdınız.

Artık Orhangazi’nin yakasından düşün ve her noktasını katlettiğiniz Orhangazi’yi dönüşü olmayan hatalarınızdan kurtarma adına onurlu bir şekilde hata yaptığınızı kabul ederek emekliliğinizde de türbe türbe gezmeye devam edin.

Ne yazık ki İznik Gölü çamlık arkasında lağım atıkları başta olmak üzere başıboşluk yüzünden oluşan pis su göletleri hem tehlikeye davetiye çıkarmakta hem de sivrisinek üremesine de yaz öncesi büyük tehlike yaratmakta.

Söz veriyoruz Orhangazi İYİ Belediyecilikle ne çevresini göz göre göre katledecektir, ne de bu vurdumduymazlılara izin verecektir.