Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

İsmail Kaya’dan TOKİ 4.etapta boşa akan lağım tepkisi!

İYİ Parti Orhangazi belediye başkan adayı İsmail Kaya, TOKİ 4. etapta boşa akan lağım giderleri hakkında bir açıklama yaparak yetkililere tepki gösterdi. Açıklamasında TOKİ’deki vatandaşların sağlık açısından tehlike altında olduğuna dikkat çeken Kaya ” Her zaman olduğu gibi yol yakınken yetkilileri uyarıyoruz” dedi.

İYİ Parti Orhangazi belediye

İYİ Parti Orhangazi belediye başkan adayı İsmail Kaya açıklamasında şu ifadelere yer verdi ; Orhangazi’de nereye elinizi atsanız ‘’büyük köyün muhtarı’’ Bekir Aydın’ın beceriksizliklerine şahit oluyoruz. 5 yıl boyunca sadece emlak satışıyla ve yetki devretmekle uğraşanlar vatandaşın sorunlarını çözmekten aciz hale gelmiş durumdalar.

TOKİ 4. etaptan bizlere ulaşan vatandaşlarımız rahatsızlıklarını sıkça dile getirmekteler.

Hem sağlıklarının hem de çevrenin büyük bir tehlike ile karşı karşıya olduklarını belirten vatandaşlarımız TOKİ 4. etapta lağımların açığa aktığını bizlere ilettiler.

Yetkililere konuyu iletmelerine rağmen bir çözüm bulunamadığını ifade eden vatandaşlarımız yetkili sağlık mercilerinin olur raporu vermesini de tepki ile karşılamaktalar. Her şeyi yüzünüze, gözünüze bulaştırdığınız gibi TOKİ’de de her alanda mağduriyet yaratmaya devam ediyorsunuz. Plansız ve şehircilikten uzak anlayışınızla artık insan sağlığını ve çevreyi katletmekten vazgeçin. 4 etap TOKİ’de yarattığınız mağduriyeti ve plansızlığı 5. etap yapılırken yapmayın, buna dikkat edin hiç olmazsa.
Her zaman olduğu gibi yol yakınken yetkilileri uyarıyoruz. İYİ Parti Orhangazi Belediye Başkan Adayı…