Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
thumbnail-160x600

İsveç Uluslararası Kalkınma İş Birliği Teşkilatı Orhangazi’de 

İsveç Uluslararası Kalkınma İş Birliği Teşkilatı (RESTLOG) yetkilileri geçtiğimiz gün geldikleri Orhangazi’de belediye başkanı Bekir Aydın’ı ziyaret ederek bir toplantı gerçekleştirdi.

İsveç Uluslararası Kalkınma İş

Yapılan toplantıda  yeşil dönüşüm ve diğer çevresel konular ele alındı. RESTLOG heyeti, İsveç Beyrut Büyükelçiliği’nden Kalkınma İş Birliğinden Sorumlu Müsteşar Christoffer Burnett-Cargill, İsveç Ankara Büyükelçiliği’nden Kalkınma Birimi Müsteşarı Nasrin Pourghazian, Müsteşar Kerstin Sullivan, Kalkınma İş Birliği Program Sorumlusu Christopher Abi Nader, Edvard Thorfinn George, Salar-International Program Yöneticisi Marlene Hugosson, Cinsiyet Eşitliği Danışmanı Saja Michale, RESLOG Türkiye Ulusal Proje Yöneticisi Burcu Özüpak Güleç, Ulusal Proje Koordinatörü Çiğdem Ayşenur Atasoy, Kilit Uzman Sezin Üskent, Marmara Bölgesi Yerel Yönetimler Danışmanı Ervin Sezgin ve Marmara Bölgesi Saha Uzmanı Benan Safadi Güler’den oluştu.

Görüşme, sürdürülebilir kalkınma ve çevre konularında iş birliği fırsatlarını ele almak amacıyla gerçekleştirildi. Taraflar arasındaki iş birliği, gelecekte daha yeşil ve sürdürülebilir bir yaşam için umut vaat ediyor.