Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
thumbnail-Cargill-23-Nisan-2024-160x600
thumbnail-Cargill-23-Nisan-2024-160x600

İYİ Parti belediye başkan adayı İsmail Kaya ; ”Orhangazi’mize giriş hüviyeti kazandıracağız”

İYİ Parti Orhangazi belediye başkan adayı İsmail Kaya,, geçtiğimiz 10 günde yaşanan trafik kazalarının 2 kişinin ölümü ile sonuçlanması sonucu yeniden gündeme gelen ana yol ile ilgili bir açıklama yaparak seçimi kazanmaları halinde yol için projelerinin olduğunu söyledi ve projeye ait görselleri ”Hayali projeler değil, yapacaklarımızı anlatıyoruz” diyerek paylaştı.

İYİ Parti Orhangazi belediye

Kaya açıklamasında şu ifadelere yer verdi ; ”Gün geçmiyor ki Orhangazi Turist Yolu, Yalova-Bursa karayolunda bir kaza yaşanmasın. Kaos yolu haline dönen anayolda ne yazık ki yine ölümlü bir kaza ile bir vatandaşımız hayatını kaybetti.

10 yıldır Orhangazi Belediyesini idare eden iktidar Partisi şimdi de “Gerçek Belediyecilik” yalanı ile bunca zaman belediyecilik yapmadıklarını itiraf etmektedirler. Yıllardır ana yolda yan yol ve batçık yapılması gerektiğini hem açıklamalarımızla ilettik hem de bizzat kendilerine artık canlarımız yanmasın, ölümlü kazalarla sonuçlanmasın diye kendilerine ilettik. Hep bahane karayollarının uygun görüş vermediği, bölgenin uygun olmadığı gibi baştan savma bahanelerle çıktı karşımıza Bekir Aydın ve iktidar partisi. Her dönem cak ceklerle ana yola çözüm bulunacağı yalanları bugün canlarımızın yanmasına neden olmaktadır.

Kazaların ve ölümlü vakaların sorumluları Bekir Aydın ve iktidar partisidir. Hani sıkıştıklarında sürekli Ömer adaletinden bahsedenler Ömerleri karıştırmış olmalı. Bunlar Hz. Ömer yerine diğer bir adı da Ömer olan Ebu Cehil zulmü ile Orhangazililere cehennemi yaşatmaktadırlar. Eğer siz gerçekten Hz. Ömer Adaletinden bahsetse idiniz bunca canımız beceriksizlikleriniz ile canından olmaz ve derdiniz gerçekten Orhangazi’ye hizmet olsa idi Belediyenin araçlarını, personelini hülasa tüm imkanlarını Seçim büronda kendi işlerin için meşgul etmesen ilçenin sorunlarını görebilirdin başkan…


“Kenar-ı Dicle’de Bir Kurt Aşırsa Koyunu, Gelir de Adl-i İlahi Sorar Ömer’den Onu”

Zor ve imkansız bir proje değildir ana yola YAN YOL ve BATÇIK yapabilmek.

Yıllardır birçok kazanın ve acının yaşandığı Muradiye Mahallesi bağlantısı olan İznik Işıklarında yapacağımız “Yan yol ve Batçık Projesi” ile hem şehre bir giriş hüviyeti kazandıracağız hem de yılların kangren sorununu çözeceğiz.

Hayali projeler değil, yapacaklarımızı anlatıyoruz.

İznik Yolu Kavşağı kaos olmaktan çıkacak, artık canlarımız yanmayacak. Yılların ihmaline son verecek bu proje ile halkımız daha güvende olacak. Artık canlarımız ihmal edilen projeler yüzünden hayatını kaybetmeyecekler. Şehrin kilit noktası olan bu bölge ile Orhangazi’mize giriş hüviyeti kazandırılacaktır.” dedi.