Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
thumbnail-Cargill-23-Nisan-2024-160x600
thumbnail-Cargill-23-Nisan-2024-160x600

İYİ Parti Orhangazi belediye başkan adayı İsmail Kaya ; ”Orhangazi İYİ Belediyecilik ile kalkınacak”

İYİ Parti Orhangazi Belediye Başkan Adayı İsmail Kaya, seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerine devam ediyor. İlçe Başkanlığı döneminden bu yana sürekli halkın içerisinde olan ve ziyaret ettiği kurumları sadece seçim dönemi değil her zaman hatırlayıp ziyaret eden İsmail Kaya, Orhangazi’de 31 Martta Güneşin İYİ Parti ile doğacağını ve Orhangazi’nin İYİ Belediyecilik ile tanışacağı günlere az kaldığını vurguladı.

İYİ Parti Orhangazi Belediye

İYİ Parti Orhangazi  belediye başkan adayı İsmail Kaya seçim çalışmaları kapsamında  beraberinde ki İlçe Başkanı Muzaffer Karaca, Belediye Meclis Üyeleri, Gençlik Kolları Başkanı Fatih Han Akın, Kadın Kolları Başkanı Kübra Sakın ve partililerle birlikte ziyaretlerini sürdürüyor. Kaya, yaptığı ziyaretlerinde Orhangazi’nin kaybedildiğini söylediği yıllarının hesabını soracağını  ve Orhangazi’yi hizmetlerle tanıştırmak için projelerle yola çıktıklarını dile getiriyor.


SAATİN NE ÖNEMİ VAR?

İYİ Parti Orhangazi Belediye Başkan Adayı İsmail Kaya ve ekibi ziyaretler kapsamında Orhangazi Trabzonlular Derneği Başkanı Yüksel Birinci, Bal-Göç Orhangazi Başkanı Hüseyin Ali Yetim, Orhangazi Erzurumlular Derneği Başkanı Fırat Söğütlü, Orhangazi Kosovalılar Derneği Başkanı Niyazi Muslu ve yönetim kurulları ile de dernekte bir araya gelirken ziyaretler gece geç saatlere kadar vatandaşlarla bir araya gelerek devam etti.


Gecenin ilerleyen saatlerinde Terminal esnafını da ziyaret eden İsmail Kaya; “Saatin ne önemi var. İlçemizin misafirlerini yolcu etmek için Terminal esnafımız ayakta hayırlı bol kazançlar diliyoruz” mesajını verdi.


“ORHANGAZİ’MİZ İYİ OLACAK”

Sahada aldığı tepkiden memnun olduğunu söyleyen İYİ Parti Orhangazi Belediye Başkan Adayı İsmail Kaya “Orhangazi’yi biliyoruz. İlk günden beri sahadayız ve vatandaşımızın yanındayız. Sorunlarını ve çözümlerini biliyoruz. Belediyenin daha verimli çalışabilmesi için teknik bir göze, bilen bir akla ihtiyacı var. Bir 5 yıl daha Orhangazi’mizin ve vatandaşlarımızın kayba tahammülü yok. Vatandaşımızı güler yüzlü, hizmet odaklı yönetim anlayışımızla buluşturacağız. Orhangazi iyi olacak. Bu seçimi İYİ’ler kazanacak. Ülke AK Parti ve CHP’ye mecbur değil. İki uçlu siyasete yenilmeye mahkûm değil. Artık bu anlayışın değişmesi lazım. Tazelenmeye, yenilenmeye ihtiyacımız var. Bizler bu ülkenin İYİ’leri olarak sözümüz var, Orhangazi’miz İYİ olacak” dedi.