Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
thumbnail-Cargill-Ramazan-Bayram-2024-160x600
thumbnail-Cargill-Ramazan-Bayram-2024-160x600

İYİ Parti’nin boyalı otobüsü Bursa caddelerinde

İYİ Parti’nin seçim otobüsüne yapılan boyalı saldırıdan sonra İYİ Parti Bursa BBB Adayı Selçuk Türkoğlu, otobüsü boyalı halde kullanacaklarını söylemişti. O otobüs, Bursa caddelerinde görüldü.

İYİ Parti'nin seçim otobüsüne

 
İYİ Parti'nin boyalı otobüsü Bursa caddelerinde

MERVE DENİZ EKİCİ / BURSADA BUGÜN

İYİ Parti Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Selçuk Türkoğlu, partisinin seçim otobüsüne yapılan boyalı saldırıdan sonra yaptığı basın açıklamasında otobüsü boyalı halde kullanacaklarını söylemişti. İYİ Parti seçim otobüsü, Heykel’de o halde görüldü.

NE OLMUŞTU?

İYİ Parti İl Başkanlığı, geçtiğimiz haftalarda billboard yasaklarına uymadığı gerekçesiyle mevcut büyükşehir yönetiminin Sıcaksu mevkiinde bulunan billboardlarını bir basın açıklamasıyla birlikte sprey boyalarla protesto etmişti. Bu protestonun ardından kimliği bilinmeyen bazı şahıslar tarafından İYİ Parti’nin seçim aracına da sprey boyalı bir saldırı gerçekleşmişti. İYİ Parti Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Selçuk Türkoğlu, düzenlenen basın açıklamasında ‘Bu otobüsü ibret-i alem olsun diye böyle kullanacağız’ demişti. İYİ Parti seçim otobüsü, o halde Heykel’de görüldü.