Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
thumbnail-Cargill-23-Nisan-2024-160x600
thumbnail-Cargill-23-Nisan-2024-160x600

MHP Orhangazi ilçe teşkilatının düzenlediği ‘Aşık Sefai’ konseri yoğun ilgi gördü

Milliyetçi Hareket Partisi Orhangazi ilçe başkanlığı ve Ülkü Ocakları tarafından ortaklaşa düzenlenen “Birliğin Gücüyle “ Aşık Sefai konseri Orhangazi kültür merkezinde yapıldı. MHP Bursa milletvekili Fevzi Zırhlıoğlu’nunda katıldığı konser yoğun katılımla izlendi.

Milliyetçi Hareket Partisi Orhangazi

Yerel seçim çalışmalarını sürdüren Cumhur ittifakı ortağı MHP’ nin Orhangazi ilçe ilçe teşkilatı ile ülkü ocakları vakfı  tarafından Orhangazi kültür merkezinde “Birliğin Gücüyle “ Aşık Sefai konseri düzenlendi.

Konsere MHP Bursa milletvekili Fevzi Zırhlıoğlu, Orhangazi belediye başkanı Bekir Aydın, Cumhur ittifak partilerinin ileç başkanları Gökhan Ulusu ve Halil Bozoğlu, Bursa ülkü ocakları başkanı Mehmet Saltık, Orhangazi ülkü ocakları başkanı Emre Bayram Çil, MHP ile AK Partinin teşkilat üyeleri ve salonu dolduran çok sayıda davetli katıldı.

Ünlü saz sanatçısı Aşkı Sefai,  program boyunca sahnede okuduğu  birbirinden güzel parçaları ile davetlilere güzel bir gece yaşatırken, program öncesinde konuşma yapan Orhangazi belediye başkanı Bekir Aydın, MHP ilçe başkanı Halil Bozoğlu ve MHP Bursa milletvekili Fevzi Zırhlıoğlu, ortak bir dille yaptıkları açıklamalarda seçim süreci başta olmak üzere önümüzdeki dönemlerde de birlik ve beraberliğe dikkat çektiler.